PR pracovníkem ve Skandinávském domě

Pro ty, kdo by rádi získali nové zkušenosti v oblasti PR a současně jim je blízká Skandinávie a její kultura, je tu nabídka ze Skandinávského domu.

Skandinávský dům

Skandinávský dům je neziskovou organizací, která skrz literární akce, výtvarné výstavy, filmová promítání a přednášky a mnoho dalšího, přináší kulturu evropského Severu do České republiky. Mimoto provozuje například i vlastní knihovnu, kde si lze půjčit knihy severských autorů.

Ilustrační foto. Autor: geralt. CCo Creative Commons. Zdroj: pixabay.com

O co se jedná

Skandinávský dům nabízí pozici dobrovolníka – PR pracovníka, který se bude podílet na propagaci aktivit organizace, komunikovat s novináři a mediálními partnery, navazovat nové mediální partnerství a PR kontakty a mnoho dalšího.

Požadavky kandidáta

Vhodný uchazeč by měl počítat s časovou dotací 5-10 hodit týdně. Určitě by měl být vybaven dobrou jazykovou znalostí češtiny a zájmem o severskou kulturu. Výhodu pak budou mít ti, kdo vystudovali nebo studují žurnalistiku, marketing nebo skandinávské jazyky, stejně jako ti, kteří už s prací v PR, copywritingu nebo neziskovém sektoru mají zkušenost.

Pokud vás pozice zaujala, pošlete svůj životopis a průvodní e-mail na kontakt jitka@skandinavskydum.cz, ve kterém popište svoji motivaci a předpoklady pro danou pozici. Uzávěrka přihlášek je 15. 9. 2017.

Zdroj: skandinavskydum