Pozvánka na festival Ekofilm

Jste fanoušky kvalitní filmové tvorby, nejsou vám lhostejná témata spojená s environmentálními problémy a chtěli byste načerpat informace příjemnou formou? Zavítejte na letošní 42. ročník filmového festivalu Ekofilm v Brně.

Filmový festival Ekofilm - Mladiinfo ČR
Filmový festival Ekofilm, zdroj: Ekofilm

Ekofilm je jedním z nejstarších festivalů v České republice, zaměřený na environmentální tématiku. Letošní festivalový ročník je zaměřen na téma Voda a sucho. Čeká na vás pestrý program v podobě dokumentárních děl, odborných diskuzí a dalších aktivit, které vám umožní nahlédnout pod pokličku různorodých ekologických problémů. Pomůžou vám najít odpovědi a také vás podnítí začít klást otázky.

Festival se koná ve dnech 13. – 15.10. 2016, nicméně již 12.10. 2016 máte možnost zavítat na koncert Dana Bárty s doprovodnou kapelou Illustratosphere na náměstí Svobody v Brně, kterým celý festival započne.

Vstup na festival je zcela zdarma. Jediné, co pro to musíte udělat, je registrovat se na oficiálních stránkách Ekofilmu, a to pouze z kapacitních důvodů.

Máte možnost ubytování v podobě tělocvičny ZŠ na ulici Antonínská 3 za 50 Kč/noc nebo využít jedinečné příležitosti a ubytovat se u někoho na gauči a zažít pravé Brno. V případě zájmu o ubytování, prosím registrujte se na mailu: ucastnici@ekofilm.cz

Zažijte nabíjející atmosféru Ekofilmu!

Zdroj: Ekofilm – Ministerstvo životního prostředí