Postfestival hledá mladé talenty!

Věnujete se umění a chtěli byste získat možnost vystupovat před lidmi? Je vám mezi 15 až 20 lety? Pokud ano, neváhejte a přihlaste se jako účastník na Postfestival.


Postfestival je nově vznikající projekt podpořený nadací 02, jehož cílem je vytvořit benefiční akci, kde se budou prezentovat mladí umělci. Není to tedy klasický festival, jako jsou ty letní, ale propojuje různé formy umění – hudbu, tanec nebo výtvarné umění.

Pořadatelé jsou také studenti a mladí lidé, celkově tedy bude akce v rukou mladých umělců. Festival se bude konat 9. 12. 2017 od 13 hod. v KZ Domovina v Praze. Celkový výtěžek poputuje organizaci Pink Crocodile, která vzdělává děti s těžkým kombinovaným postižením.

Kdo se může na festival přihlásit? 

Festival bude místem prezentace různého umění, takže bude dán prostor umělcům všeho druhu. Pokud zpíváte, máte kapelu nebo tancujete, Postfestival je místo pro vás. Bude také možnost vystavit vlastní umělecká díla – fotky nebo obrazy.

Profil účastníka:

  • Umělec mezi 15 až 26 lety
  • Amatérsky se věnuje hudbě, tanci, malování nebo focení
  • Má již alespoň nějaké zkušenosti, bude se schopný prezentovat před lidmi
  • Je spolehlivý, má dostatek času na zkoušení programu, závazně potvrdí svoji účast
  • Rád se učí novým věcem, nechá si poradit, přizpůsobí se a je trpělivý

Pokud vás příležitost účinkovat na festivalu zaujala, přihlaste se pomocí formulářeDeadline pro přihlašování je 15. 10. 2017.  Pro dotazy a další informace se obraťte na info@postfestival.cz

Určitě také nezapomeňte sledovat facebook stránku pro novinky a další informace.

Zdroj: postfestival