Pomozte s organizací akcí společnosti Rosa o.p.s.

Zajímáte se o ekologii nebo šetrné spotřebitelství? Získejte zkušenosti v oblasti ekologického poradenství ve společnosti Rosa o.p.s. v Českých Budějovicích!

Rosa o.p.s. byla založena v roce 1991, aby informovala o problematice ochrany přírody a životního prostředí. Původně byla založena jako nadace, která se v roce 1998 transformovala na obecně prospěšnou společnost.

Věnuje se preventivní péči o životní prostředí a podpoře mezisektorové spolupráce a komunikace. Hlavními tématy jsou odpovědná spotřeba, lokální produkty a přírodní zahrady.

Earth. Autor: OpenClipart-Vectors. Zdroj: pixabay.com

Jak pomůžete

  • budete se podílet na přípravě i realizaci akcí – například stavění a bourání stánků
  • pomoc na místě (zajištění stánku Rosy, obchůdek s publikacemi)

Nabídka

  • vzdělávání a praxe v oblasti ekologie
  • profesní zkušenosti, praxe v neziskové společnosti
  • zkušenosti s organizováním a propagací akcí pro veřejnost
  • možnost studia a metodická pomoc s vlastním tématem

Tahle nabídka je vhodná pro studenty, absolventy a maminky na rodičovské dovolené, ale i pro vás ostatní, kdo byste se rádi podíleli na osvětě šetrných alternativ pro lidi i pro přírodu.

Od dobrovolníka zaměstnancem!

Rosa o.p.s. uvítá ve svém týmu i zájemce o dlouhodobou spolupráci. V takovém případě máte možnost stát se z dobrovolníka zaměstnancem. Jako zaměstnanec se budete podílet na činnostech organizace, studiu a zpracovávání poradenských témat a komunitních plánováních.

Kontakt

V případe zájmu kontaktujte kdykoliv v průběhu roku Petru Šabatovou – na čísle 778 164 661 nebo na e-mailu sabatova@rosacb.cz.

Zdroj: rosacb.cz