Podpoř sbírku Devátý život

Pomoz Blance uskutečnit její sen vydání knihy Devátý život! Výtěžek z jejího prodeje poputuje na pomoc nemocným kočkám v Česku i na Slovensku.

Sedmá kniha

Blanka nepatří mezi juniory v oblasti psaní. Kniha Devátý život patří mezi její sedmý počin, jak sama říká: „V knihkupectvích a distribučních sítích ji tentokrát nenajdete. Dělám věci po svém a jinak. Je to limitovaná edice, malé umělecké dílo s velkým poselstvím. Jejím zakoupením se přidáte k našemu kočičímu klanu.“ Hlavním poselstvím knihy je krom jiného i to, abychom byli zodpovědní za své kočičí mazlíčky a dokázali se o ně postarat i v době, kdy jsou vážně nemocní.

Devatý život
Devátý život. Zdroj: donio.cz

Důležitá pomoc

Blanka miluje kočky, péče o Timotějku odstartovala její finanční podporu nemocným kočičkám. Veterinární péče bývá totiž dost často velice nákladná, a proto i nedostupná. Pokud se Blance podaří knihu vydat, dokáže svou pomoc zintenzivnit.

Devátý život

Autorka za svůj život adoptovala už devět kočičích stvoření. Příběh je inspirovaný i touto skutečností. Hlavní hrdinkou je spisovatelka, která chodí po světě s kočkou zaseknutou v hlavě a navíc ještě potká na nádraží Příběh. Ten se touží odehrávat, ale zrovna ne takové bláznivé spisovatelce…

Devátý život
Devátý život. Zdroj: donio.cz

Nejen kvalitní příběh

Kniha nemá jen ambice kvalitního příběhu, ale i mimořádného grafického a výtvarného počinu, a to kvůli spolupráci s umělci jako jsou Hana Mičková a Jan Kloss. A na co poputuje tvůj příspěvek? Cena knihy odráží pouze náklady na její vydání. Veškerý výtěžek z prodání knih poputuje k nemocným kočičkám, a to na léčebné výlohy. Vše bude probíhat přes transparentní účet, takže můžeš sledovat, kde konkrétně peníze pomůžou.

Pokud chceš podpořit tento mimořádný počin, navštiv tyto webové stránky a vyber si, jaká forma pomoci ti nejvíce vyhovuje!