Placené stáže v českých firmách

Stáže pro mladé je projekt realizovaný ve spolupráci s Ministerstvem vnitra a sociálních věcí určený studentům posledních ročníků středních, vyšších a vysokých škol. Využijte volného času k získání zkušeností a zatraktivnění svého životopisu díky jedné z nabízených stáží.

Pokud vám zbývá rok do ukončení studia, je projekt Stáže pro mladé právě pro vás. Po zaregistrování se v databázi čekáte, budete-li osloveni některou z organizací zapojených do projektu. Pokud vše klapne, nic vám nebrání začít stážovat.

Jako stážista získáváte nejen nové zkušenosti, ale také 60 Kč za hodinu (lepší něco, než nic, že 🙂 ). Délka vaší stáže může být mezi 50 (pro studenty SŠ)/ 100 (pro studenty VŠ a VOŠ) až 300 hodinami v období 1 – 3 měsíců. Se stážistou je při tom uzavřena Dohoda o provedení práce a přidělen mentor odpovídající za průběh stáže.

Stáž je dobrou zkušeností, příležitostí trochu se otrkat a také mnohdy prvním setkáním s pracovní realitou. Kromě pozice ve firmě se stážista také zúčastní také motivačního pohovoru a e-learningového kurzu, což znamená spoustu nových zkušeností a řádků v životopisu. Více informací i přihlášku najdete na stránkách projektu.

Podle Stazepromlade.cz