Placená stáž v Aspen Institute Prague

Chystáte se na nějakou podzimní stáž? Pražská pobočka Aspen Institute právě nabízí honorovanou stáž v rámci výroční konference 2016. Co vy na to, zapojíte se?

Letošní výroční konference „Česko: Jak jsme na tom?“ se bude konat 10. listopadu 2016 ve Veletržním paláci. Jedná se o druhý ročník konference, kterou Aspen Institute pořádá ve spolupráci s Forbes ČR. Konference má za cíl poskytnout komplexní přehled politického, ekonomického a sociálního vývoje ČR v dlouhodobé perspektivě. Bude se soustředit na témata jako ekonomický potenciál, kvalita života, národní bezpečnost, vzdělání či vládnutí.

placená stáž v Aspen Institue Prague

Jako stážist(k)a se budete podílet na přípravě a organizaci této konference, a to jak předem, tak v jejím průběhu. Budete mít na starosti administrativní podporu, rešerše, přípravu materiálů a další rozmanité úkoly. A co byste měli splňovat? Měli byste být studentem VŠ, mít dobré organizační schopnosti a zkušenost s pořádáním konferencí, seminářů či workshopů; hodit se bude také výborná znalost češtiny i angličtiny.

Stáž bude probíhat od října do prosince 2016. Pokud se o ni chcete ucházet, pošlete do 21. září 2016 svůj životopis a motivační dopis na office@aspeninstitute.cz. Vybraní kandidáti budou následně pozváni na pohovor. Více informací hledejte na webových stránkách institutu.

Pokud se ovšem poohlížíte po něčem stálejším, vězte, že Aspen Institute Prague má teď také volnou pozici projektového koordinátora – detaily najdete přímo tady.

Zdroj: www.aspeninstitute.cz