Perceive and create!

Jak vnímají Mělník a jeho okolí teenageři z Belgie, Estonska a Česka, ukáže pobytová akce pro mladé od 14 do 17 let pod titulem Vnímej a tvoř! (Perceive & Create!). Ta se na Mělníku koná ve dnech 31. března až 9. dubna 2012 pod hlavičkou Tmelník o.s..
Účastníci pobytu během desetidenního intenzivního programu postupně poznávají region i jeho obyvatele při hrách zaměřených na různé druhy vnímání. Dívají se, poslouchají, dotýkají se, cítí… A všechny své zážitky tvořivě zpracovávají v rámci workshopů v Masarykově kulturním domě, jenž je partnerem projektu. Mladí touto cestou objevují možnosti kreativního pohybu, divadelní improvizace i výtvarného vyjádření.

O CO JDE: 32 mladých ve věku 14-17 let z ČR, Belgie a Estonska budou „vnímat“ Mělník a okolí při hrách  zaměřených na různé smysly a společně budou „tvořit“ v rámci workshopů kreativního pohybu divadelní, taneční a výtvarné improvizace. Na závěr pobytu připraví v galerii a čajovně Ve Věži vlastní prezentaci, na kterou jsou všichni Mělničané srdečně zváni!

PRO KOHO: Kdokoli ve věku 14-17 let s aktivním zájmem o tuto akci. Alespoň základní znalost AJ je výhodou, ale nikoli nutnou podmínkou (na akci jsou čeští vedoucí).
KDE: Mělník (+ výlety do okolí).
KDY: sobota 31. března 2012 (odpoledne) – úterý 10. dubna (ráno).
Odjezd možný v pondělí 9. 4. večer (aby účastníci stihli školu v úterý). Termín akce zahrnuje celkem 3 školní dny, které účastníci zameškají (zbytek jsou prázdniny). Omluvenku žákům zajistíme a domluvíme se školou.
UBYTOVÁNÍ A STRAVA: v objektu areálu Camp Mělník (Klášterní 720, Mělník) http://www.campmelnik.cz/
CENA: Účastnický poplatek 500 Kč (ubytování, stravování, proplacení 70% jízdného a zajištění programu kvalifikovanými vedoucími je zajištěno). Je možné se domluvit na odpuštění účastnického poplatku.  Účastníci mají nárok na proplacení 70% z ceny jízdenek z místa bydliště na místo konání a zpět, po  předložení všech náležitých dokladů. Pobyt je financován z grantového programu EU „Mládež v akci“.
POŘADATEL: Tmelník o.s., Labská 1243, Mělník, 276 01, IČ: 229 02 619, info@tmelnik.cz, www.tmelnik.cz
Občanské sdružení Tmelník je místem pro mladé, kteří se chtějí aktivně bavit, zapojit se do dění kolem sebe, něco nového zkusit či se naučit. Organizujeme různé akce na Mělníku (debaty, workshopy, zájmové a kulturní akce) a zajišťujeme tematické zahraniční výjezdy financované z EU. Pečujeme o osobní rozvoj avzdělání mladých lidí a rádi pomůžeme s čímkoli ohledně studia či koníčků.
Kontaktní osoba: Vladimír Škuta, vladimir@tmelnik.cz, tel.: 777 277 310.
Obvyklý denní program:
8:00 Budíček
8:30 Snídaně
9:30 Dopolední program
12:30 Oběd
14:00 Odpolední program
18:30 Večeře
20:00 Večerní program
23:00 Večerka (všichni ve svých pokojích)
Pokud tě tato nabídka zaujala a chceš vědět více, kontaktuj nás a my ti k tomu řekneme další informace:
vladimir@tmelnik.cz, tel.: 777 277 310.

Přihlašujte se IHNED (počet volných míst omezen)!
Nejlépe do 18. 3. 2012, na emailu vladimir@tmelnik.cz.

zdroj: http://tmelnik.cz/index.php/akce/9-aktualni-prilezitosti/68-perceive-and-create