Peers to peers – tréninkový kurz v Polsku

Mladiinfo hledá účastníka či účastnici na tréninkový kurz Peers to Peers, který se koná v říjnu v Polsku. Kurz je určen pro pracovníky s mládeží, kteří se věnují Evropské dobrovolné službě a rádi by do svých aktivit zapojili účastníky s omezenými příležitostmi.

Termín: 10. – 16. října 2016

Místo konání: Bystrzyca Klodzka, Polsko

O kurzu

Účast na projektu je vhodná pro ty, kteří působí v organizacích věnujících se Evropské dobrovolné službě jakožto vysílající, přijímající či koordinující organizace či pro ty, kteří o zapojení se do Evropské dobrovolné služby uvažují.

Tréninku se zúčastní celkem 29 osob z 11 evropských zemí a Turecka.

Zažijete množství aktivit, workshopů a prezentací, které vám formou neformálního vzdělávání představí téma zapojení účastníků s omezenými příležitostmi do Evropské dobrovolné služby. Akce je pořádána polskou organizací Europejskie Forum Młodzieży.

Účast na tréninku je zdarma, zajištěno je ubytování, program, strava a příspěvek na cestovní náklady ve výši 180 EUR. Účastníci si sami hradí pouze pojištění.

Pokud vás nabídka zaujala, napište krátké info o sobě (nemusí být ve formě motivačního dopisu) na e-mail marketa@mladiinfo.cz.

animace