Outdoorový projekt v Řecku

Slunce, oliváč a skvělá parta mladých lidí? Tak bude vypadat outdoorový projekt v Řecku, který pro tebe chystá Mladiinfo. Přihlašování startuje teď!

Uteč z velkoměsta za přírodou s Erasmus+

Pozor! Hned na začátek uvádíme, že tato výměna mládeže pod Erasmus+ nemá nic společného s Erasmem od školy, jet na ní může každý do 30 let (pokud nejsi leader). 

Jsi přes týden zavřený/á ve škole a nestíháš načerpat krásu přírody kolem sebe? Chybí ti trochu klidu a čerstvý start do léta 2022? Tenhle projekt s názvem Back to Villages je stvořený pro tebe. Zažiješ týden plný naučných, ale zábavných workshopů, her, exkurzí a výletů. To všechno se skvělou partou podobně naladěných pohodových mladých lidí z různých zemí Evropy. Pocvičíš angličtinu, a pokud nebudeš něco vědět, pomůže ti zbytek českého týmu. Nemusíš se ničeho bát, všichni ti rádi pomůžou a na nic nebudeš sám/a. 

Chceš se více zorientovat ve světě projektů Erasmus+? Přečti si náš průvodce nabitý informacemi.

Archiv účastníků předešlého projektu.

Outdoorový projekt v Řecku – kdy a kde

🌍Místo: Yamochori, Řecko

📅Datum: 9. 7. (příjezd) – 16. 7. 2022 (odjezd zpět)

Ubytování máš zajištěno zdarma, stejně tak jídlo, mňam! Cestovné ti bude proplaceno do výše €275.

Nevíš co si sbalit? Více informací o programu a ubytování najdeš v infopacku, který si prosím pečlivě pročti. 

Koho hledáme

1 VEDOUCÍ/HO = Leadera/ku, který/á už na výměně mládeže byl/a a má s tímto typem projektů zkušenosti. Leader/ka musí mít trvalé nebo alespoň přechodné bydliště v ČR, a umět komunikovat v češtině i angličtině. Věk 18+. Horní věková hranice není stanovena.

4 ÚČASTNÍKY, kteří jsou ve věku mezi 18-30 lety (včetně) a mají trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Uvítáme jak přihlášky od naprostých nováčků v Erasmus+, kteří teprve sbírají odvahu se účastnit mezinárodních projektů, nebo kteří si díky projektu chtějí rozšířit obzory v dané problematice, jelikož pro to najdou využité ve své kariéře či dalším studiu. Pokud si v angličtině nevěříš, nevěš hlavu! Věříme, že díky zbytku českého týmu se i tak dokážeš aktivně do projektu zapojit. Výměna mládeže je hlavně pro ty, co si to chtějí vyzkoušet.

Bydlíš na malém městě či vesnici, kde je málo příležitostí ve vzdělávání a na pracovním trhu? Jsi ochuzený/á o šanci zkusit pracovat v mezinárodním prostředí kvůli složité situaci? Neboj se nám o tom do přihlášky zmínit.

K čemu se zavážeš

Přihláška je závazná, pokud nám ji vyplníš a budeš vybrán/a, 100% počítáme s tvojí účastí. Do 9. 6. 2022 je nezbytné zaplatit účastnický poplatek* 600 Kč naší organizaci Mladiinfo ČR (pokyny emailem) a do 12. 6. 2022 bude nutné si zakoupit jízdenku/ letenku (po předchozí konzultaci s námi a zbytkem českých účastníků). Předběžně dáváme na vědomí, že ve čtvrtek 9. 6. v 17hod si společně všichni zavoláme na videocallu a seznámíme se, zodpovíme všechny otázky, naplánujeme dopravu, atd. 

Od všech účastníků se očekává aktivní přístup a chuť naučit se něco nového. 

Jak se přihlásit na výměnu mládeže

Výměna mládeže v Řecku vyžaduje přihlašování přes tento formulář. Termín vyplnění je do 7. 6. 2022.  Přihlášku vyplň v anglickém jazyce. Vyplněním přihlášky dáváš Mladiinfo ČR, z.s. a hostitelské organizaci souhlas ke zpracování svých osobních údajů. 

* Pokud je pro tebe tento účastnický poplatek (nebo něco jiného) překážkou v účasti, budeme rádi, když nás na to e-mailem upozorníš. V Mladiinfo ČR si stojíme za tím, že vzdělání má být dostupné každému, a chceme ti vyjít vstříc. Leader skupiny je od poplatku osvobozen. Účastnický poplatek je nevratný.

Tento projekt byl financován z prostředků Evropské Unie.