Týden (ne)civilizace v Maďarsku!

Tai chi za svítání, divoká příroda, výšlapy do hor či jízda na koni? K tomu zdravá strava, příjemná společnost, vypnutý telefon a zklidňující meditace na večer? Zní vám to jako snově prožitý den? Pak si pojeďte prožít svůj sen na projekt do Maďarska!

Organizace Mentál-Mankó Alapítvány přichází s jedinečným projektem Outdoor Emotions, který se bude konat poblíž maďarského města Eger ve Szarvaských lesích ve dnech 3. – 10. října 2016.

Celý projekt je orientován na outdoorové aktivity jako výšlapy do hor, jóga v přírodě, meditace, nordic walking a mnoho dalších. Spojené společně s vnímáním a prací na svých vlastních emocích vás čeká skutečně originální zážitek. Účastnící budou mít možnost se naučit jak reflektovat a zklidnit své myšlení pomocí různorodých relaxačních technik a diskuze s vyškolenými instruktory a dalšími účastníky projektu.

maxresdefault

Vše co k tomu potřebujete, je pouze mít otevřenou mysl, zálibu v nocování v přírodě, spacák a touhu pracovat sami na sobě. Celý projekt je financován z fondu Erasmus plus program, kdy je účastníkům hrazeno ubytování a strava v plné výši, a doprava ve výši 180 euro.

Pokud máte zájem o více informací, navštivte internetové stránky projektu nebo se podívejte na infopack. Nezapomeňte vyplnit přihlášku do 20. 8. 2016 a můžete se začít těšit!

zdroj: http://yia18.org/2016/08/04/training-course-outdoor-emotions-hungary/