OurSpace – diskusní prostor online

Vyjádřete svůj názor na nově vzniklém portálu www.ourspace.cz, který vznikl za podpory Evropské komise a díky němuž můžete diskutovat o aktuálním dění jak v ČR, tak v EU. Můžete zde navrhnout své vlastní témata k diskusi a stránku můžete využít i k jakékoliv debatě uvnitř Vaší skupiny, ve které se pohybujete.

OurSpace je nová online sociální síť pro mládež a organizace mládeže, která umožňuje spojení s přáteli, nové kontakty napříč Evropou, diskutovat s dalšími lidmi o aktuálním dění na národní a evropské úrovni, mít vliv na politické činitele, sdílet ideje, nápady a informace.

OurSpace umožňuje mladým lidem zažít pocit přímého rozhodování o věcech, které je zajímají, prostřednictvím online nástrojů a kanálů, díky nimž své návrhy a připomínky mohou přímo konfrontovat s politiky na národní i evropské úrovni.

Stránka zatím funguje v češtině, angličtině, němčině a řečtině. Po registraci a přihlášení se můžete zapojit do diskuse v kterémkoli jazyce s lidmi z celého světa, navrhovat vlastní témata a sledovat výsledkydebat. V české části diskuse se pomalu rozbíhá široká škála témat od funkčnosti senátu až po dopady arabského jara. Však koukněte a uvidíte sami zde.