OSN – Virtuální veletrh práce

Je vaším snem pracovat v některé z agentur OSN nebo EU? Podívejte se na stránky virtuálního veletrhu práce OSN ! Dnes máte také možnost klást otázky v živém chatu personalistům z účastnících se agentur. OSN, její fondy, programy a specializované agentury jsou globálními zaměstnavateli a aktéry, kteří se zaměřují na široké spektrum oblastí, od míru a bezpečnosti přes udržitelný rozvoj po lidská práva a mládež.

Do Virtual Career Fair se zapojili: The United Nations Secretariat (UN), the United Nations Development Programme (UNDP), the United Nations Population Fund (UNFPA), the United Nations Children’s Fund (UNICEF), the United Nations Office for Project Services (UNOPS), the United Nations Volunteers (UNV) i the European Personnel Selection Office (EPSO) Evropské unie.

Tyto instituce na stránky umístily prezentace o pracovních příležitostech, které nabízejí a které by měly zodpovědět otázky, jež by mohl uchazeč o práci v OSN mít.Pokud však pořád máte ještě nějaké nezodpovězené otázky, dnes 11. 6. 2014 se můžete ptát přímo personalistů ze všech vyjmenovaných organizací!

Virtual Career Fair najdete na těchto stránkách: http://careerfair.un.org/.