Organizace AMO hledá PR koordinátora

Zajímáte se o mezinárodní vztahy a láká vás prostředí neziskových organizací? Pokud ano, je tu nabídka právě pro vás u organizace AMO.

Nevládní, nezisková organizace AMO (asociace pro mezinárodní otázky) hledá do svého týmu PR koordinátora/koordinátorku. Toto místo je vhodné hlavně pro uchazeče, kteří mají s PR již nějaké zkušenosti. Pokud tedy tuto podmínku splňujete, rozhodně nepropásněte tuto zajímavou příležitost.

AMO hledá PR koordinátora/koordinátorkufoto AMO. Zdroj: amo.cz/amo-hleda-pr-koordinatorakoordinatorku/

Co bude náplní práce? 

PR koordinátor má na starosti hned několik věcí:  Propaguje organizaci AMO na veřejnosti, edituje webové stránky a spravuje sociální sítě, vytváří newslettery, tvoří a zpracovává audio – vizuální výstupy, pomáhá při přípravě a organizaci pracovních setkání a různých diskuzí a mnoho dalšího. 

Co se od vás očekává? 

Jak už jsme zmínili, tato pozice vyžaduje předchozí znalost PR alespoň jeden rok. Nástup na pozici je 1. března 2017. Vaše pracovní nasazení by mělo být minimálně 20 hodin týdně a vyžaduje se i časová flexibilita a možnost zapojit se do aktivit v Praze. Dbát se bude také na samostatnost, pečlivost a spolehlivost. Cení se také vaše kreativita. Nutností je bezchybný písemný projev v českém jazyce a také výborná znalost anglického jazyka. Orientace v oboru mezinárodního dění a politiky je výhodou, důležitý je hlavně váš zájem o tuto problematiku.

Co místo nabízí? 

Pokud se stanete PR koordinátory, budete mít celou řadu možností realizovat své nápady a angažovat se ve veřejném prostoru.  Získáte zázemí předního českého think – tanku v oblasti mezinárodních vztahů. Vaši práci budete vykonávat na dynamickém a velmi zajímavém prostředí. Také získáte celou řadu zkušeností v neziskovém sektoru. Samozřejmě získáte také odpovídající finanční ohodnocení a možnost dlouhodobé spolupráce, rozšíření úvazku, pokud bude spokojenost na obou stranách.

Pokud vás tato pozice zaujala a máte zájem se o ní ucházet, zašlete svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis, kde uvedete odkazy na své zkušenosti v oblasti PR na email: anna.kuznicka@amo.cz. Uzávěrka je 19. února 2017.

Zdroj: AMO