Online kurzy Culture Matters

Pro ty, kdo se pohybují v kulturní sféře, pro studenty arts managementu, PR, marketingu a příbuzných oborů a pro všechny, kteří by v budoucnu rádi pracovali v kultuře, je tady nabídka online kurzů Culture Matters!

 

Platforma Culture Matters, která se zabývá vzděláním a osvětou v oblasti financování a ekonomiky kultury, organizuje hned několik online kurzů. Momentálně jsou otevřeny následující kurzy: Sociální sítě ve službách kultury, Kultura a média: zaručené recepty na úspěšné PR, Řízení kulturních projektů a Základy kulturního managementu.

Jedná se o 2-měsíční či 6-týdenní kurzy, které kladou důraz na praktické úkoly a individuální konzultaci. Jsou vedeny zkušenými odborníky a zakončeny online závěrečnou zkouškou. V případě splnění této zkoušky pak obdržíte certifikát.

 

Online Courses - Mladiinfo ČR

 

Máte chuť zúčastnit se některého z kurzů? Pak neváhejte a přihlaste se na stránkách Culture Matters. Uzávěrka přihlášek je 3. 11. 2015!

Všechny zmíněné kurzy začínají v listopadu 2015. Cena 6-týdenních kurzů činí 2 300 Kč, zatímco 2-měsíční stojí 2 700 Kč. Při přihlášení na 2 kurzy je pak v nabídce sleva. Nezapomeňte, že kurzy probíhají online, a tudíž k nim máte přístup odkudkoli! Pro bližší informace přejděte na tento odkaz.

 

 

Zdroj: www.culturematters.cz