One Step Ahead – Improvizační týden na kurzu v Maďarsku

Pracovní trh a jeho požadavky se neustále mění. Jak mohou mladí lidé najít své místo? Jak jim pomoci být proaktivní, nečekat na příležitost a vzít život do svých rukou? Pokud pracujete s mládeží, jste trenéry, dobrovolníky, učiteli nebo mentory, zajímají vás techniky improvizačního divadla a umíte trochu anglicky, kurz One Step Ahead je přesně pro vás.

Kde, kdy, co

Můžete se těšit na skvělý týden v UNESCO vesnici Hollókő v Maďarsku od 13. 10. do 21. 10. 2018, který strávíte s nadšenci z ČR a dalších 11 zemí. Cestovné, ubytování a jídlo jsou hrazené.

O čem kurz je

One Step Ahead vám ukáže, jak na nic nečekat, chytit pracovní příležitosti za pačesy a vzít život do vlastních rukou, a jak tohle všechno naučit další, především mladé lidi. A to za pomoci neformálního vzdělávaní a improvizačního divadla.

Více informací najdete na stránkách pořádající maďarské organizace Egyesek nebo v tomto infopacku: Info letter One Step Ahead.

Jak se přihlásit

Kurz je určený pro pracovníky s mládeží, mladé lídry, školitele a členy nebo dobrovolníky mládežnických organizací na všech úrovních, starší 18 let.

Za přihlášku se platí poplatek 50 euro, za které vám organizátoři budou moci dopřát program navíc, plný překvapení, a to přímo v hlavním městě Maďarska Budapešti.

Přihlašovat se můžete tady, nejpozději do 12. 8. 2018.