O NÁS

Mladiinfo ČR z.s. je českou pobočkou mezinárodní sítě organizací Mladiinfo International.

Inspirujeme mladé lidi v Česku k tomu, aby využívali svůj potenciál, vyrazili do světa a stali se aktivními občany.

Přinášíme komplexní, nezávislé a objektivní informace o nabídkách a možnostech v oblastech studia, stáží, vzdělávání, cestování, dobrovolnictví a dalších.

Kontakt

e-mail: info@mladiinfo.cz

adresa: Antonínská 14, Brno, 602 00

 

Mladiinfo ČR je registrováno jako zapsaný spolek ve spolkovém rejstříku: L 16620 vedená u Krajského soudu v Brně, IČ 22611118.

Chcete vědět víc? Přečtěte si naše stanovy.

Náš tým a redaktoři

(podle abecedy)

Tereza Hronová

terka@mladiinfo.cz

Tereza je nadšená studentka, cestovatelka a kuchařka. Vystudovala Politologii a Mezinárodní vztahy na FSV UK. Tereza studovala v Anglii v rámci programu Erasmus a poté pracovala jako stážistka pro skotskou charitu. Také obdržela stipendia na letní školu urbanismu a letní školu němčiny díky dalším, méně známým programům.  Tereza ráda cestuje a dokázala nízkonákladově procestovat přes 30 zemí světa. Ve svém volném čase se učí programovat v různých online kurzech a oddává se hudbě všech žánrů. V Mladiinfo ČR se stará o web management a technickou správu a sekci seberozvoj.

 

 

Kateřina Kubesová

media@mladiinfo.cz

Kačce je jednadvacet let, studuje čínštinu a evropská studia a má toulavé boty. Na jednom místě moc dlouho nepobude a nejraději cestuje v rámci studijních nebo kulturních programů. Baví ji poznávat cizí místa, zkoušet zvláštní jídla a kamarádit se s místními. Kromě toho ráda píše, čte a hraje tenis. A to se dá dělat všude. Kačka je novou členkou mediálního týmu. Má na starosti e-mail media@mladiinfo.cz, kam můžete směřovat svá přání z této oblasti.

 

LeonaMladiinfoCR

 

Leona Kunayová

lea@mladiinfo.cz

Leona se v Mladiinfo ČR podílí na přípravě Erasmus+ projektů a stará se o inzerci.

 

 

 

 

Thuy Linh MaiLinhMladiinfoCR

thuy.linh@mladiinfo.cz

Linh vystudovala mezinárodní vztahy v Praze. Má zkušenosti se stážemi a dobrovolnictvím v Německu a ČR a s projekty Erasmus+. Byla u založení Klubu Čekuj!, který je určen pro všechny, co se rozhodli poznat českou kulturu jinak než jen z přednášek a knížek. Můžete ji potkat na pražských food festivalech, kde prodává různé druhy asijských jídel. Se svými kamarády z AZN kru natáčí videospoty a společně se snaží vymýšlet #dobroprojekty pro neziskové organizace. V Mladiinfo ČR má na starosti PR, networking a koordinaci projektů Erasmus+.

 

MarketaMladiinfoCR

 

Markéta Nešporová

marketa@mladiinfo.cz

Markéta vystudovala sociální a humanitární práci v Olomouci a od té doby pracuje v brněnské neziskovce věnující se pomoci obětem trestných činů. Během studií zkoušela různé formy dobrovolnictví v Česku i v zahraničí a právě zahraniční stáž v Makedonii ji přivedla k myšlence založit organizaci Mladiinfo. V Mladiinfo ČR působí jako EVS koordinátorka a holka pro všechno ostatní, co je zrovna potřeba udělat. Ve volném čase (kterého není díky Mladiinfo moc) se snaží chodit do divadla a za sportem a provozovat obchůdek s fair trade módou.

 

StepankaMladiinfoCR

Štěpánka Pecháčková

stepanka@mladiinfo.cz

Štěpánka je nadšenec do médií, komunikace a vzdělávání. Žila v Mongolsku, Bangladéši i Iráku, ale vždycky se ráda vrací domů. Pokud zrovna není online, nejraději tráví svůj čas s přáteli a rodinou, včetně zvířat, cestováním a cvičením jógy. Štěpánka si v Mladiinfo ČR vyzkoušela už hodně rolí, od šéfredaktorky po social media guru. Momentálně se podílí na PR a píše články.

 

 

TerkaSMladiinfoCR

Tereza Svobodová

tereza.svobodova@mladiinfo.cz

Tereza je studentkou Pedagogiky na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Za zlomovou událost ve svém životě považuje svou první výměnu mládeže v Makedonii, která proběhla v červenci 2014. Tam ji naprosto pohltil koncept neformálního vzdělávání a projekty v rámci programu Erasmus+. Během studia v Řecku si uvědomila, že se chce věnovat práci s mládeží. Má ráda cestování, muziku, společnost dobře naladěných lidí a červené víno. Je jednou ze zakladatelek projektu #welovestreets. V Mladiinfo ČR se podílí na přípravě Erasmus+ projektů a koordinaci EVS. Až bude velká, chtěla by být dobrou trenérkou a koordinátorkou projektů.

 

KristynaMladiinfoCR

Kristýna Wagnerová

kristyna@mladiinfo.cz

Týna studovala  v rámci Erasmu ve Velké Británii kriminalistiku, zkusila si žít v rámci Work and Travel v Americe, pobývala  v Bruselu na stáži v Evropském parlamentu a nyní na Mladiinfo bloguje o Švédsku, kam se přestěhovala. Nejradši si povídá o své vášni pro cestování, cizích jazycích a kriminalitě, ale má přehled také o studiu, stážích a dobrovolnických programech doma i v cizině. V Mladiinfo ČR je momentálně předsedkyní. Kromě programů E+ dělá pro Mladiinfo od každého něco.

 

 

Michaela Wolná

michaela@mladiinfo.cz
Michaela je studentkou Veřejné politiky a Humanitní environmentalistiky na Masarykově univerzitě v Brně. Za svoji cestovatelskou kariéru si již vyzkoušela různé Erasmus + projekty, dobrovolnictví v Bulharsku nebo práci v Severním Irsku a Amsterdamu. Jejím prozatím největším dobrodružstvím a zároveň srdeční záležitostí byl rok a půl strávený v Istanbulu. Ráda zkouší nové věci, zkoumá lidi a beze všeho miluje cestování. Její další láskou je příroda, proto se snaží ji chránit. Neplýtvat potravinami a naučit se žít bez plastových obalů a igelitek je její další cíl. V Mladiinfo ČR působí jako šéfredaktorka.

 

kancelarMladiinfoCR

Redakce Mladiinfo.cz

redakce@mladiinfo.cz

Náš tým tvoří dobrovolníci – redaktoři, kteří jsou nezbytnou součástí Mladiinfo ČR. Bez nich by naše stránky nemohly fungovat. Máte námět na článek? Pošlete jim email!

Naši správci sociálních sítí:  Kroupová Kateřina, Mišúnová Janka

Naše tvůrkyně newsletteru:  Stehlíková Jana

Naši působící redaktoři: Dvouletá Kristýna, Kroupová Kateřina, Kubešová Katka,  Machálková Alena, Martiníková Eva, Nečasová Markéta, Pechová Helena, Stehlíková Jana, Telíšková Lucie, Vávra Michal, Votápková Andrea