O NÁS

Mladiinfo ČR z.s. je českou pobočkou mezinárodní sítě organizací Mladiinfo International.

Inspirujeme mladé lidi v Česku k tomu, aby využívali svůj potenciál, vyrazili do světa a stali se aktivními občany.

Přinášíme komplexní, nezávislé a objektivní informace o nabídkách a možnostech v oblastech studia, stáží, vzdělávání, cestování, dobrovolnictví a dalších.

Kontakt

e-mail: info@mladiinfo.cz

adresa: Antonínská 14, Brno, 602 00

 

Mladiinfo ČR je registrováno jako zapsaný spolek ve spolkovém rejstříku: L 16620 vedená u Krajského soudu v Brně, IČ 22611118.

Chcete vědět víc? Přečtěte si naše stanovy.

Náš tým a redaktoři

(podle abecedy)

Tereza Hronová

terka@mladiinfo.cz

Tereza je nadšená studentka, cestovatelka a kuchařka. Vystudovala Politologii a Mezinárodní vztahy na FSV UK. Tereza studovala v Anglii v rámci programu Erasmus a poté pracovala jako stážistka pro skotskou charitu. Také obdržela stipendia na letní školu urbanismu a letní školu němčiny díky dalším, méně známým programům.  Tereza ráda cestuje a dokázala nízkonákladově procestovat přes 30 zemí světa. Ve svém volném čase se učí programovat v různých online kurzech a oddává se hudbě všech žánrů. V Mladiinfo ČR se stará o web management a technickou správu a sekci seberozvoj.

 

 

Kateřina Kubesová

media@mladiinfo.cz

Kačce je jednadvacet let, studuje čínštinu a evropská studia a má toulavé boty. Na jednom místě moc dlouho nepobude a nejraději cestuje v rámci studijních nebo kulturních programů. Baví ji poznávat cizí místa, zkoušet zvláštní jídla a kamarádit se s místními. Kromě toho ráda píše, čte a hraje tenis. A to se dá dělat všude. Kačka je novou členkou mediálního týmu. Má na starosti e-mail media@mladiinfo.cz, kam můžete směřovat svá přání z této oblasti.

 

LeonaMladiinfoCR

 

Leona Kunayová

lea@mladiinfo.cz

Leona se v Mladiinfo ČR podílí na přípravě Erasmus+ projektů a stará se o inzerci.

 

 

 

 

Thuy Linh MaiLinhMladiinfoCR

thuy.linh@mladiinfo.cz

Linh vystudovala mezinárodní vztahy v Praze. Má zkušenosti se stážemi a dobrovolnictvím v Německu a ČR a s projekty Erasmus+. Byla u založení Klubu Čekuj!, který je určen pro všechny, co se rozhodli poznat českou kulturu jinak než jen z přednášek a knížek. Můžete ji potkat na pražských food festivalech, kde prodává různé druhy asijských jídel. Se svými kamarády z AZN kru natáčí videospoty a společně se snaží vymýšlet #dobroprojekty pro neziskové organizace. V Mladiinfo ČR má na starosti PR, networking a koordinaci projektů Erasmus+.

 

MarketaMladiinfoCR

 

Markéta Nešporová

marketa@mladiinfo.cz

Markéta vystudovala sociální a humanitární práci v Olomouci a od té doby pracuje v brněnské neziskovce věnující se pomoci obětem trestných činů. Během studií zkoušela různé formy dobrovolnictví v Česku i v zahraničí a právě zahraniční stáž v Makedonii ji přivedla k myšlence založit organizaci Mladiinfo. V Mladiinfo ČR působí jako EVS koordinátorka a holka pro všechno ostatní, co je zrovna potřeba udělat. Ve volném čase (kterého není díky Mladiinfo moc) se snaží chodit do divadla a za sportem a provozovat obchůdek s fair trade módou.

 

StepankaMladiinfoCR

Štěpánka Pecháčková

stepanka@mladiinfo.cz

Štěpánka je nadšenec do médií, komunikace a vzdělávání. Žila v Mongolsku, Bangladéši i Iráku, ale vždycky se ráda vrací domů. Pokud zrovna není online, nejraději tráví svůj čas s přáteli a rodinou, včetně zvířat, cestováním a cvičením jógy. Štěpánka si v Mladiinfo ČR vyzkoušela už hodně rolí, od šéfredaktorky po social media guru. Momentálně se podílí na PR a píše články.

 

 

TerkaSMladiinfoCR

Tereza Svobodová

tereza.svobodova@mladiinfo.cz

Tereza je studentkou Pedagogiky na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Za zlomovou událost ve svém životě považuje svou první výměnu mládeže v Makedonii, která proběhla v červenci 2014. Tam ji naprosto pohltil koncept neformálního vzdělávání a projekty v rámci programu Erasmus+. Během studia v Řecku si uvědomila, že se chce věnovat práci s mládeží. Má ráda cestování, muziku, společnost dobře naladěných lidí a červené víno. Je jednou ze zakladatelek projektu #welovestreets. V Mladiinfo ČR se podílí na přípravě Erasmus+ projektů a koordinaci EVS. Až bude velká, chtěla by být dobrou trenérkou a koordinátorkou projektů.

 

KristynaMladiinfoCR

Kristýna Wagnerová

kristyna@mladiinfo.cz

Týna studovala  v rámci Erasmu ve Velké Británii kriminalistiku, zkusila si žít v rámci Work and Travel v Americe, pobývala  v Bruselu na stáži v Evropském parlamentu a nyní na Mladiinfo bloguje o Švédsku, kam se přestěhovala. Nejradši si povídá o své vášni pro cestování, cizích jazycích a kriminalitě, ale má přehled také o studiu, stážích a dobrovolnických programech doma i v cizině. V Mladiinfo ČR je momentálně předsedkyní. Kromě programů E+ dělá pro Mladiinfo od každého něco.

 

 

Michaela Wolná

michaela@mladiinfo.cz
Michaela je studentkou Veřejné politiky a Humanitní environmentalistiky na Masarykově univerzitě v Brně. Za svoji cestovatelskou kariéru si již vyzkoušela různé Erasmus + projekty, dobrovolnictví v Bulharsku nebo práci v Severním Irsku a Amsterdamu. Jejím prozatím největším dobrodružstvím a zároveň srdeční záležitostí byl rok a půl strávený v Istanbulu. Ráda zkouší nové věci, zkoumá lidi a beze všeho miluje cestování. Její další láskou je příroda, proto se snaží ji chránit. Neplýtvat potravinami a naučit se žít bez plastových obalů a igelitek je její další cíl. V Mladiinfo ČR působí jako šéfredaktorka.

 

kancelarMladiinfoCR

Redakce Mladiinfo.cz

redakce@mladiinfo.cz

Náš tým tvoří dobrovolníci – redaktoři, kteří jsou nezbytnou součástí Mladiinfo ČR. Bez nich by naše stránky nemohly fungovat. Máte námět na článek? Pošlete jim email!

Naši správci sociálních sítí:  Kroupová Kateřina, Mišúnová Janka

Naše tvůrkyně newsletteru:  Stehlíková Jana

Naši působící redaktoři: Brožová Marie, Dvouletá Kristýna, Jordánová Anna, Jůnová Tereza, Klimentová Eliška, Klimentová Vendula, Kosař Jan, Kroupová Kateřina, Kubešová Katka, Kyvalová Eliška, Machálková Alena, Martiníková Eva, Nečasová Markéta, Pechová Helena, Růžička Pavel, Senichev Valery, Sitarová Lucie, Stehlíková Jana, Telíšková Lucie, Vávra Michal, Votápková Andrea