Online Ekokurz – natřete vaši domácnost nazeleno

Zajímáte se o ekologii a chtěli byste se naučit jak v domácnosti hospodařit šetrněji a ohleduplněji k přírodě? Pokud ano, máte jedinečnou možnost absolvovat e-learningový ekokurz, který vás vše naučí! Zn.: Zdarma!

Ochrana životního prostředí. CCO Public Domain. Autor: photoshopper24. Zdroj: pixabay.com/cs/ochrana

Ekoporadna přichází s novým ekokurzem, který je zaměřený na udržitelnou spotřebu domácnosti. Tento kurz je určen zejména pro ekolektory a mentory, ale vítaná je i účast studentů, kteří nejsou z oboru. Zkrátka všechni, kdo mají zájem se dozvědět jak hospodařit šetrněji k přírodě, nechť se přihlásí. E-learningový kurz se bude týkat hlavně tématu zelené domácnosti. Bude řeč o ekologickém praní, odpadu, ekooznačení apod. Máte se rozhodně na co těšit.

Kurz již byl úspěšně spuštěn 1.března 2017, ale to by vás nemělo odradit se přihlásit, protože bude probíhat až do 30. června 2017. Každý účastník si prochází kurz podle svých možností. Celková doba se odhaduje na 8 hodin. Průběžně obsahuje kurz testy, které jsou vyhodnocovány. Po úspěšném splnění kurzu a vyplnění evaluačního dotazníku bude všem vystaven certifikát o absolvování.

Jak se přihlásit do kurzu?

Pokud vás zaujala nabídka tohoto kurzu, už vám nic nebrání v tom se přihlásit. Vytvoříte si vlastní účet, nastavíte přihlašovací jméno a heslo ve formátu jmeno.prijmeni a také heslo ve tvaru Jmeno.prijmeni1. Heslo si samozřejmě poté změníte. Tím získáte profil, kde si následně doplníte informace o sobě, fotografie a pod.

Pro více informací se podívejte na létáček kurzu a v případě technických problémů pište na email renata.plackova@ekoporadna.cz.

Pojďme udělat přírodě radost!

Zdroj: Ekoporadna