Rozšiřte si své znalosti o právu díky projektu Nostis!

Potřebujete si rozšířit znalosti v oblasti práva, nebo vás právo jen baví? Tři největší české univerzity spustily online kurzy práva vyučované předními českými odborníky.

Každý z nás se někdy ocitne v situaci, kdy potřebuje mít alespoň základní znalosti práva. Pokud nevíte, kde tyto vědomosti načerpat, můžete začít třeba s projektem Nostis.

Díky tomuto projektu se můžete zaregistrovat do online kurzů práva, které jsou zcela zdarma. Studovat můžete kdekoliv a kdykoliv a na jakémkoliv elektronickém zařízení, třeba cestou do školy.

Za odbornost kurzů ručí odborníci z třech největších vysokých škol v České republice, vyučující poskytla Univerzita Karlova, Masarykova univerzita a Univerzita Palackého.

close -up, court, courthouse

Ilustrační foto. Autor: qimono. Zdroj: Pexels.com. CCO

 

Výhodou je, že pokud kurz úspěšně dokončíte, získáte certifikát o jeho absolvování.

V současné době projekt Nostis nabízí šest kurzů:

  • Rodinné právo
  • Základní práva
  • Daňové právo
  • Římské právo
  • Byznys a právo
  • Vlastnická a sousedská práva

Pokud vás kurzy zaujaly, stačí se jen zaregistrovat a můžete začít pronikat do tajů práva!

Zdroj: Nostis.org

Autor: KristynaD

Mimo sepisování všeho možného se věnuji především spánku, jídlu a čtení knih. V tomto trojboji dosahuji velkých úspěchů, podařilo se mi prospat čtrnáct hodin v kuse, sníst devět knedlíků (pak jsem se nemohla hýbat) a přečíst znovu celého Harryho Pottera(celou sérii mám moc ráda). Také ráda zpívám, ale jen, když mě nikdo neslyší. A když se zrovna nevěnuji těmto aktivitám, ráda zajdu na zajímavou přednášku či besedu

Comments are closed.