Nominujte produkty, projekty nebo služby na prestižní cenu SDGs!

Rádi soutěžíte? Cíle udržitelného rozvoje Vám nejsou cizí a víte o projektech, produktech nebo službách, které by si zasloužily pozornost? Nominujte je do 31. 3. 2018 na cenu SDGs!

Česko opět hledá konkrétní aktivity a strategie, které podnikají organizace a přispívají tak k naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs). Ceny SDGs motivují hráče nejen z řad byznysu, ale také neziskových organizací, veřejné správy i široké veřejnosti k začlenění udržitelnosti do každodenního života.

Asociace společenské odpovědnosti (A-CSR), která cenu uděluje,  je největší platforma společenské odpovědnosti (CSR) a udržitelného podnikání v Česku. Jako hostitelská organizace UN Global Compact do České republiky zároveň přináší jedinečné globální know-how největší platformy udržitelného podnikání na světě pod OSN a získává tak mandát rozvíjet Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) ve vztahu k udržitelnému byznysu.

Nominujte se

Nominovat projekt, produkt nebo službu napomáhající naplňovat jeden nebo více Cílů udržitelného rozvoje je možné do 31. 3. 2018 na webových stránkách globalnicile.

Cíle udržitelného rozvoje spolecenskaodpovednostfirem.cz

Ceny SDGs 2018 budou předány na slavnostním galavečeru dne 12. 6. 2018 celkem v šesti kategoriích: Byznys, Veřejná sféra, Cena pro mladé leadery do 30 let, Reporting podle SDGs, Cena odborné poroty a Cena České rozvojové agentury. Do projektu se zapojí také široká veřejnost, která bude mít možnost od 7. 5. 2018 zvolit nejlepší projekty v kategoriích Byznys a Veřejná sféra.
Novinkou letošního ročníku je kategorie pro mladé, která cílí na inovativní projekty mladých leaderů do 30 let.

 

Zdroj: globalnicile.cz