Co všechno můžete zažít, když se vydáte za svými sny? To si můžete poslechnout 12. května v Brně. Zážitky, zkušenosti, zábava a spousta tipů a rad zaručeno!

Kdy: 12. 5. 2016 ve 20:00

Kde: Café Práh, Brno

Tahle půlroční jízda nebyla jen o cestování, ale také o snech, výzvách, životních lekcích, hledání sama sebe a nového domova.

Povídání o trošku netradičním vánočním dárku aneb jak se nad rybí polévkou stát dočasným majitelem vlastní farmy na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Ometepe. Příběhy lidí, kteří si svoje nové místo k životu ve Střední Americe už našli a postupně si ho budují. O tom, jak přiložit ruku k dílu v dobrovolnických projektech, jak se stát součástí komunit a na vlastní kůži poznávat alternativní životní styl a ideály.

12998260_10204599498147979_7003142919081773482_oNebudou chybět ani tipy, kam se podívat, co ochutnat, jak najít ta správná místa, co koupit a kolik zaplatit, jak se na cestu připravit a historky z cestování.
Třeba si zajedeme pár set kilometrů stopem prodloužit víza do Mexika s bosonohou surfařkou Fizz. Samozřejmě se po cestě ztratíme, protože jen málokdy rozumíme, kam vlastně jedeme, což je k nezaplacení, protože zjistíme, že ztratit se je nejlepší způsob, jak se zase najít.

A splníme si svůj sen v malé rybářské vesničce, kde nám děti připomenou, jak být zase dětmi. Naladíme se na jednoduché pomalé tempo vesničky, na jejích dlouhých pláží a při západech slunce budeme vstřebávat životní příběhy jak zdejších obyvatel, tak i cestovatelů.

A to všechno nás za půl roku bude stát míň jak život v Česku.