Nezmeškejte právě probíhající Týden pro UNICEF

Chcete podpořit činnost UNICEF a rádi byste se dozvěděli více o fungování této organizace? Zavítejte do některé z pražských prodejen Genesis a zakupte si jejich výrobek. Přispějete tak na rozvoj vzdělávacích programů UNICEF pro děti po celém světě.

Společnost TextilEco a.s. ve spolupráci s UNICEF Česká republika pořádají Týden pro UNICEF od 16. do 21. října 2017, ve třech pražských prodejnách Genesis. V rámci tohoto projektu společnost věnuje jednu čtvrtinu z každého prodaného výrobku na rozvoj vzdělávacích programů UNICEF pro děti po celém světě.

facebook_cover_photo

Autor: Karolína Gumulcová Zdroj: flickr.com

Chcete být více eco? 

TextilEco a.s. se kromě podpory neziskových organizací zaměřuje na sběr použitých oděvů, obuvi a hraček, a to prostřednictvím rozmístěných kontejnerů ve městech v Česku. Zboží je pak v přepracované formě distribuováno lidem na opětovné použití, kteří se tak podílejí na snižování objemu odpadů.

Samotná akce bude probíhat v pražských obchodech Genesis na Národní třídě, v ulici Palackého a v ulici Jindřišská.

V případě dotazů k projektu kontaktujte Karolínu Gumulcovou na karol@laceup.cz, nebo na čísle 723 771 507. Více informací o aktivitách UNICEF naleznete na unicef.cz. Aktivitami společnosti TextilEco vás provede tento portál.

Zdroj: textileco