Naučte se cizí jazyk v Praze

Naučte se anglický nebo španělský jazyk s kurzy SPEAK!, které nabízí AIESEC v Praze.

Konverzační jazykové kurzy SPEAK! fungují tak, že se student zapíše ke stážistovi, u něhož má poté možnost procvičit si jazyk a ještě se s rodilým mluvčím dozvědět mnohé o kultuře dané země.

Kurzy jsou dostupné především pro studenty a absolventy vysokých škol.

Cílem kurzů je zvýšit konverzační úroveň cizího jazyka díky intenzivní interakci se zahraničními studenty. Žádný stres, žádná otravná doplňovací cvičení – jen užitečně strávený čas v přátelské studentské atmosféře.

Absolvováním projektu SPEAK! má účastník možnost zlepšit se v cizím jazyce bez nutnosti učebnic, zábavnou formou poznávat kulturu jiné země a zlepšit své možnosti na pracovním trhu díky lepší mluvené úrovni cizího jazyka.

Proč SPEAK!? Protože malá skupina studentů a přátelská atmosféra vám rozvážou jazyk spíš než koukání na tabuli přes plnou třídu. Témata kurzů si kurzisté po domluvě s lektorem volí sami – procvičíte si tak tematiku, která vás skutečně zajímá a využijete ji.

Více informací o cenách můžete najít zde.

Projekt SPEAK! připravuje studentská organizace AIESEC, v tomto případě pobočka na Univerzitě Karlově AIESEC CUNI Praha.

Do kurzů je možné se zapsat do 9. 4. 2016.

speakAIESECCuni
Foto: AIESEC CUNI Praha