Naučme se…cokoliv

Naučme se je projekt s jednoduchým konceptem –  kdokoli může naučit kohokoli cokoli. Od dělání sushi přes tréning psů až po základy podnikání, sport nebo korálkování. Zrovna dnes se navíc můžete zúčastnit schůzky Naučme se týmu v Olomouci.

Naucmese.cz jsou internetové stránky sdružující nejrůznější nabídky kurzů a vzdělávání. Jedná se zpravidla o jednodenní setkání na určité téma, sloužící k získání povědomí o určitém tématu. Z široké nabídky kurzů na různých místech republiky si vybere snad každý. Orientaci usnadňuje rozdělení do katgorií Technika, Osobní rozvoj, Kreativita, Gastronomie a Ostatní.

Ceny kurzů se různí podle nákladů spojených s realizací, většinou se ale pohybují v řádu stokorun. Sympatická je také možnost kurz věnovat jako dárek.

Lektorem kurzu může být každý, kdo výborně ovládá oblast školení. S pomocí pracovníků z Naučme se můžete inzerovat svůj kurz a sehnat na něj vhodné účastníky. Účastníci samozřejmě nemohou očekávat fundované profesory, ale spíše nadšence se zkušenostmi.

Dnes, 31.10.2013, máte také možnost zapojit se do týmu zapálených lidí okolo Naučmese.cz v Olomouci a jeho okolí. Pořadatel Pavel Ovesný láká: „Zkusme dát dohromady první kurzové menu i pro Olomouc. Na „čaj“ zvu jak ostřílené profíky, tak ty, kteří chtějí zkusit svůj první kurz teprve uspořádat a chtějí získat inspiraci, kuráž a know-how, jak na to.“ Olomoucký Čaj o šesté se koná v 18:00 ve vinárně M3, Masarykova 3 v Olomouci.

naucmese

Podle Naucmese.cz