Nastartujte svou kariéru s Junior Lean in BOSCH

Jste studentkou technicky zaměřené vysoké školy? Nebojte se a nastartuje svou kariéru již nyní a zdarma s projektem Junior Lean In BOSCH.

O čem projekt je

Získejte nový pohled na skutečný byznys, praxi a osobní růst s Business Leaders Forum a firmou BOSCH. Místo teoretických přednášek na vás čekají příklady z praxe a diskuse na konkrétní témata, díky nimž se účastnice vzájemně posouvají ve svém rozvoji.

Účast v projektu je pro studentky zdarma.

Naučte se, jak se uplatnit v byznyse, jak zvládat obtížné situace, jak skloubit osobní život a kariéru a mnoho dalšího. K vedení programu využívají organizátoři metodiku Stanfordovy univerzity a postupy vrcholové manažerky Facebooku Sheryl Sandbergové.

Nemusíte mít žádné předcházející zkušenosti, důležitá je hlavně vaše touha se zlepšovat. Junior Lean In BOSCH pro vás může být impulsem k získání většího sebevědomí – protože otázky či pochybnosti, které možná právě teď máte, řešily v minulosti i dnešní úspěšné manažerky.

 

JuniorLeanInBOSCH
Foto: Business Leaders Forum. http://bit.ly/juniorleaninbosch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to funguje

Úspěšné uchazečky absolvují od 6. května do 1. července 2016 pět uzavřených setkání kruhu Junior Lean In BOSCH, a to v prostorách Dejvického divadla v Praze. Poté účastnice budou stínovat vybraného manažerku/manažera a nahlédnou tak do každodenní praxe osobností českého byznysu. Program uzavře neformální setkání v provozu firmy Robert Bosch v Českých Budějovicích.

Více informací naleznete na stránkách projektu.  Též si můžete přečíst o zkušenostech předchozích účastnic. 

Jak se přihlásit

Uzávěrka přihlášek je 22. dubna 2016.

Na přihlášku není potřeba vyplňovat žádný formulář, prostě jen pošlete váš životopis. Přihlášky a případné otázky pište na voskova@blf.cz.

 

Zdroj: Business Leaders Forum: Junior Lean in BOSCH