Náš tým

Kdo tvoří náš tým?

(podle abecedy)

 

Tereza Hronová

terka@mladiinfo.cz

Tereza je nadšená studentka, cestovatelka a kuchařka. Vystudovala Politologii a Mezinárodní vztahy na FSV UK. Tereza studovala v Anglii v rámci programu Erasmus a poté pracovala jako stážistka pro skotskou charitu. Také obdržela stipendia na letní školu urbanismu a letní školu němčiny díky dalším, méně známým programům.  Tereza ráda cestuje a dokázala nízkonákladově procestovat přes 30 zemí světa. Ve svém volném čase se učí programovat v různých online kurzech a oddává se hudbě všech žánrů. V Mladiinfo ČR se stará o web management a technickou správu a sekci seberozvoj.

 

Kateřina Kubesová

media@mladiinfo.cz

Kačce je jednadvacet let, studuje čínštinu a evropská studia a má toulavé boty. Na jednom místě moc dlouho nepobude a nejraději cestuje v rámci studijních nebo kulturních programů. Baví ji poznávat cizí místa, zkoušet zvláštní jídla a kamarádit se s místními. Kromě toho ráda píše, čte a hraje tenis. A to se dá dělat všude. Kačka je novou členkou mediálního týmu. Má na starosti e-mail media@mladiinfo.cz, kam můžete směřovat svá přání z této oblasti.

 

LeonaMladiinfoCR

 

Leona Kunayová

info@mladiinfo.cz

Leona se v Mladiinfo ČR podílí na přípravě Erasmus+ projektů a stará se o inzerci.

 

 

 

Thuy Linh Mai

linh@mladiinfo.cz

Linh vystudovala mezinárodní vztahy v Praze. Má zkušenosti se stážemi a dobrovolnictvím v Německu a ČR a s projekty Erasmus+. Byla u založení Klubu Čekuj!, který je určen pro všechny, co se rozhodli poznat českou kulturu jinak než jen z přednášek a knížek. Se svojí AZN kru natáčí videospoty a společně se snaží vymýšlet #dobroprojekty pro neziskové organizace. V Mladiinfo ČR má na starosti PR, networking a koordinaci projektů Erasmus+.

 

Eliška Motyčková

eliska@mladiinfo.cz a kancelar@mladiinfo.cz

Eliška vystudovala mezinárodní rozvoj a již tři roky se aktivně věnuje neformálnímu vzdělávání a projektům Erasmus+ a Evropského sboru solidarity. V Mladiinfo ČR pomáhá s chodem brněnské kanceláře, kde spolu se současnými dobrovolníky pořádá různé workshopy, konverzační kluby apod. Vysílá účastníky do zahraničí na dobrovolnické a vzdělávací projekty, pomáhá také s chodem Knihovny věcí.

MarketaMladiinfoCR

 

Markéta Nešporová

marketa@mladiinfo.cz

Markéta vystudovala sociální a humanitární práci v Olomouci a od té doby pracuje v brněnské neziskovce věnující se pomoci obětem trestných činů. Během studií zkoušela různé formy dobrovolnictví v Česku i v zahraničí a právě zahraniční stáž v Makedonii ji přivedla k myšlence založit organizaci Mladiinfo. V Mladiinfo ČR působí jako ESC koordinátorka a holka pro všechno ostatní, co je zrovna potřeba udělat. Ve volném čase (kterého není díky Mladiinfo moc) se snaží chodit do divadla a za sportem a provozovat obchůdek s fair trade módou.

 

StepankaMladiinfoCR

Štěpánka Pecháčková

stepanka@mladiinfo.cz

Štěpánka je nadšenec do médií, komunikace a vzdělávání. Žila v Mongolsku, Bangladéši i Iráku, ale vždycky se ráda vrací domů. Pokud zrovna není online, nejraději tráví svůj čas s přáteli a rodinou, včetně zvířat, cestováním a cvičením jógy. Štěpánka si v Mladiinfo ČR vyzkoušela už hodně rolí, od šéfredaktorky po social media guru. Momentálně se podílí na PR a píše články.

KristynaMladiinfoCR

Kristýna Wagnerová

kristyna@mladiinfo.cz

Týna studovala  v rámci Erasmu ve Velké Británii kriminalistiku, zkusila si žít v rámci Work and Travel v Americe, pobývala  v Bruselu na stáži v Evropském parlamentu a nyní na Mladiinfo bloguje o Švédsku, kam se přestěhovala. Nejradši si povídá o své vášni pro cestování, cizích jazycích a kriminalitě, ale má přehled také o studiu, stážích a dobrovolnických programech doma i v cizině. V Mladiinfo ČR je momentálně předsedkyní. Kromě programů E+ dělá pro Mladiinfo od každého něco.

 

Michaela Wolná

michaela@mladiinfo.cz
Michaela je studentkou Veřejné politiky a Humanitní environmentalistiky na Masarykově univerzitě v Brně. Za svoji cestovatelskou kariéru si již vyzkoušela různé Erasmus + projekty, dobrovolnictví v Bulharsku nebo práci v Severním Irsku a Amsterdamu. Jejím prozatím největším dobrodružstvím a zároveň srdeční záležitostí byl rok a půl strávený v Istanbulu. Ráda zkouší nové věci, zkoumá lidi a beze všeho miluje cestování. Její další láskou je příroda, proto se snaží ji chránit. Neplýtvat potravinami a naučit se žít bez plastových obalů a igelitek je její další cíl. V Mladiinfo ČR působí jako šéfredaktorka.

 

kancelarMladiinfoCR

Redakce Mladiinfo.cz

redakce@mladiinfo.cz

Náš tým tvoří dobrovolníci – redaktoři, kteří jsou nezbytnou součástí Mladiinfo ČR. Bez nich by naše stránky nemohly fungovat. Máte námět na článek? Pošlete jim e-mail!

Naši správci sociálních sítí:  Kroupová Kateřina, Mišúnová Janka

Naše tvůrkyně newsletteru:  Stehlíková Jana

Naši působící redaktoři: Dvouletá Kristýna, Kroupová Kateřina, Kubešová Katka,  Machálková Alena, Martiníková Eva, Nečasová Markéta, Stehlíková Jana, Telíšková Lucie, Votápková Andrea