Kdo tvoří náš tým?

(podle abecedy)

Markéta DědkováMarketaMladiinfoCR

marketa@mladiinfo.cz

Markéta vystudovala sociální a humanitární práci v Olomouci a od té doby pracuje v brněnské neziskovce věnující se pomoci obětem trestných činů. Během studií zkoušela různé formy dobrovolnictví v Česku i v zahraničí a právě zahraniční stáž v Makedonii ji přivedla k myšlence založit organizaci Mladiinfo. V Mladiinfo ČR působí jako ESC koordinátorka a holka pro všechno ostatní, co je zrovna potřeba udělat. Ve volném čase (kterého není díky Mladiinfo moc) se snaží chodit do divadla a za sportem a provozovat obchůdek s fair trade módou.

 

 

Tereza Hronová

terka@mladiinfo.cz

Tereza je nadšená studentka, cestovatelka a kuchařka. Vystudovala Politologii a Mezinárodní vztahy na FSV UK. Tereza studovala v Anglii v rámci programu Erasmus a poté pracovala jako stážistka pro skotskou charitu. Také obdržela stipendia na letní školu urbanismu a letní školu němčiny díky dalším, méně známým programům.  Tereza ráda cestuje a dokázala nízkonákladově procestovat přes 30 zemí světa. Ve svém volném čase se učí programovat v různých online kurzech a oddává se hudbě všech žánrů. V Mladiinfo ČR se stará o web management a technickou správu a sekci seberozvoj.

 

 

Tereza Bílková

redakce@mladiinfo.cz

Tereza studuje mezinárodní rozvojová studia a má zkušenost s projekty a studiem ve Španělsku v rámci programu ERASMUS+. V Mladiinfo působí jako šéfredaktor, stará se o publikování a editaci článků na webu. Ráda sportuje, cestuje, vysedává v kavárnách a pracuje na seberozvoji.

 

 

Kateřina Kubesová

media@mladiinfo.cz

Kačce je jednadvacet let, studuje čínštinu a evropská studia a má toulavé boty. Na jednom místě moc dlouho nepobude a nejraději cestuje v rámci studijních nebo kulturních programů. Baví ji poznávat cizí místa, zkoušet zvláštní jídla a kamarádit se s místními. Kromě toho ráda píše, čte a hraje tenis. A to se dá dělat všude. Kačka je novou členkou mediálního týmu. Stará se o e-mail media@mladiinfo.cz, kam můžete směřovat svá přání z této oblasti.

 

LeonaMladiinfoCR

Leona Kunayová

info@mladiinfo.cz

Leona se v Mladiinfo ČR podílí na přípravě Erasmus+ projektů a stará se o inzerci.

 

 

 

Thuy Linh Mai

linh@mladiinfo.cz

V roce 2015 napsala Linh poprvé do Mladiinfa a doposud to považuje za jedno ze svých nejlepších rozhodnutí. Od té doby se podílela na PR, editovala články, vybírala a vysílala účastníky na krátkodobé zahraniční projekty a jeden čas byla i místopředsedkyní. Je součástí týmu, který má na starosti projekt EuroAsia, kde ve spolupráci s evropskými i asijskými neziskovkami nabízí dobrovolníkům možnost zúčastnit se stáže v asijských zemích.

 

 

Eliška Motyčková

eliska@mladiinfo.cz a kancelar@mladiinfo.cz

Eliška vystudovala mezinárodní rozvoj a již tři roky se aktivně věnuje neformálnímu vzdělávání a projektům Erasmus+ a Evropského sboru solidarity. V Mladiinfo ČR pomáhá s chodem brněnské kanceláře, kde spolu se současnými dobrovolníky pořádá různé workshopy, konverzační kluby apod. Vysílá účastníky do zahraničí na dobrovolnické a vzdělávací projekty, pomáhá také s chodem Knihovny věcí.

 

 

StepankaMladiinfoCR

Štěpánka Pecháčková

stepanka@mladiinfo.cz

Štěpánka je nadšenec do médií, komunikace a vzdělávání. Žila v Mongolsku, Bangladéši i Iráku, ale vždycky se ráda vrací domů. Pokud zrovna není online, nejraději tráví svůj čas s přáteli a rodinou, včetně zvířat, cestováním a cvičením jógy. Štěpánka si v Mladiinfo ČR vyzkoušela už hodně rolí, od šéfredaktorky po social media guru. Momentálně se podílí na PR a píše články.

 

 

KristynaMladiinfoCR

Kristýna Wagnerová

kristyna@mladiinfo.cz

Týna studovala  v rámci Erasmu ve Velké Británii kriminalistiku, zkusila si žít v rámci Work and Travel v Americe, pobývala  v Bruselu na stáži v Evropském parlamentu a nyní na Mladiinfo bloguje o Švédsku, kam se přestěhovala. Nejradši si povídá o své vášni pro cestování, cizích jazycích a kriminalitě, ale má přehled také o studiu, stážích a dobrovolnických programech doma i v cizině. V Mladiinfo ČR je momentálně předsedkyní. Kromě programů E+ dělá pro Mladiinfo od každého něco.

 

 

kancelarMladiinfoCR

Redakce Mladiinfo.cz

redakce@mladiinfo.cz

Náš tým tvoří dobrovolníci – redaktoři, kteří jsou nezbytnou součástí Mladiinfo ČR. Bez nich by naše stránky nemohly fungovat. Máte námět na článek? Pošlete jim e-mail!

 

 

 

Naši správci sociálních sítí:  Ester Kanovská

Naše tvůrkyně newsletteru:  Svobodová Tereza

Náše současná zahraniční dobrovolnice: Zuzanna Jacewicz z Polska a Diana Badea z Rumunska

Naši působící redaktoři: Kroupová Kateřina, Kubesová Katka,  Machálková Alena, Paulusová Ivana, Stehlíková Jana, Umlášková Pavla