Nápad roku 2012

Jubilejní 5. ročník soutěže Vodafone Nápad roku 2012 vyhlašuje Fakulta podnikohospodářská při Vysoké škole ekonomické v Praze a organizuje společnost Podpora rozvoje podnikání.  Cílem soutěže je pomáhat všem, kdo mají na papíře nebo ve fázi rozjezdu zajímavý podnikatelský nápad, s jejich uvedením na trh.

Do soutěže Vodafone Nápad roku 2012 se může přihlásit kdokoliv (studenti i široká veřejnost), kdo má vypracován nebo pro potřeby soutěže vypracuje podnikatelský záměr, nápad na rozšíření firmy či projekt pro investory, který dosud nebyl realizován nebo je ve stádiu přípravy realizace po dobu kratší než dva roky.

Šanci uspět má každý bez ohledu na předchozí zkušenost s podnikáním.

Uzávěrka pro podávání přihlášek je 18. května 2012.

Co můžete vyhrát?

Vítězové tří hlavních kategorií a deset nejlepších se mohou těšit na finanční a věcné odměny v celkovém objemu přes 500 tisíc korun. Vedle finančních i věcných odměn pro nejlepší projekty však soutěž nabízí každému soutěžícímu také možnost získat na rozjezd svého projektu investici až pět milionů korun a rovněž mentoring a rady od zkušených podnikatelů a investorů

5 důvodů, proč se přihlásit do soutěže

1)

Pokud se umístíte mezi nejlepšími projekty, získáte pro své podnikání vedle finančních a věcných odměn pro start či rozvoj podnikání také podporu zkušených investorů, podnikatelů a dalších odborníků.

2)

Úspěchem v soutěže můžete výrazně zviditelnit svůj nápad mezi potenciálními zákazníky a obchodními partnery. To může ve finále rozhodnout o tom, zda na trhu uspějete vy nebo někdo jiný.

3)

Bez ohledu na celkové umístění v soutěži se můžete se svým projektem ucházet o investici až v hodnotě 5 milionů korun. Můžete také získat velmi hodnotnou a potřebnou zpětnou vazbu na svůj podnikatelský záměr.

4)

Přihlášením se do soutěže se současně připojíte do komunity dalších podnikavých lidí kolem soutěže, poznáte a navážete kontakty s důležitými investory, podnikateli, novináři a odborníky na různé oblasti.

5)

Účast v soutěži vás od začátku až do konce nestojí žádné peníze, přihlásit se můžete úplně zdarma.

Více informací: Zde

Převzato z www.napadroku.cz