Hola, hola, Estonsko volá! A to pořádně nahlas. Organizace EstYES hledá dobrovolníky na program Evropské dobrovolné služby (EVS). Nabízí program EVS v několika městech Estonska v rozmanitých oblastech, kterými jsou např. umění, práce s mládeží, práce se seniory, kultura, vzdělávání v různých oblastech, sport či outdoorové aktivity.

Těmito oblastmi ale celkový výčet nekončí. Zde se můžete podívat na kompletní nabídku programů a měst, kde se bude EVS konat. Projekty EVS budou trvat 9 – 12 měsíců a začínají v období léto/podzim 2017.

Zdroj: facebook.com/EstYES
Logo EstYES. Zdroj: facebook.com/EstYES

 

O organizaci

Estonská organizace EstYES pořádá projekty EVS již od roku 1999, dnes hostuje až 25 EVS projektů ročně. EstYES je jednou z největších estonských organizací v počtu vyslaných a přijatých dobrovolníků. Organizace byla založena v roce 1991 s cílem podpořit kulturní a mládežnické výměny v rámci mezikulturního učení a tím přispět k lepšímu vzájemnému porozumění napříč kulturami. EstYES byla první organizací v Estonsku, která začala zabývat mezinárodními dobrovolnickými programy. Více informací o organizaci EstYES najdete na jejich webových stránkách.

Jestliže vás nějaká z nabídek zaujala, vyplňte prosím tento formulář a zašlete jej na e-mail evs@estyes.ee do 19. prosince 2016.

Dobrovolníky si vybírá sama přijímací organizace.

Zdroj: EstYES