Nabídka roční EVS v YMCA Bournemouth!

Práce s dětmi a nízkoprahovém klubu? Nebo vás láká spíše marketing? Vyjeďte na roční EVS do YMCA Bournemouth.

YMCA (Young Men´s Christian Association – Křesťanské sdružení mladých lidí) je nejstarší a nejrozšířenější mládežnická organizace na světě. Vznikla roku 1844 v Londýně a dnes ji najdeme ve 119 zemích světa s více jak 58 miliony členů.

V České republice se YMCA věnuje celé řadě aktivit. Pořádá tábory, provozuje mateřská centra, hudební aktivity pro mladé, sportovní kluby, výtvarné kroužky, skautské oddíly, nízkoprahové služby a další. V rámci zahraničních programů vysílá na dobrovolnické projekty, semináře, školení, výměny mládeže, tábory v zahraničí nejen svým členům ale i zájemcům z řad veřejnosti.

YMCA Bournemouth se dlouhodobě věnuje sociálním a volnočasovým programům. Mezinárodní tým EVS dobrovolníků vykonává smysluplnou činnost, která má význam a dopad na místní komunitu. Dobrovolníci se osamostatní, zlepší angličtinu, získají rozhled a poznají do detailu práci anglické Ymky.

YMCA: Zdroj: ymca.cz

Vyjeďte jako EVS dobrovolník do YMCA Bournemouth.

Profil dobrovolníka:

  • věk 18 – 30 let
  • máte angličtinu na komunikativní úrovni
  • chuť učit se nové věci
  • motivace pro konkrétní oblast dobrovolnické činnosti
  • být aktivní v novém prostředí

Vybírat můžete z těchto dobrovolnických míst:

Náplně jednotlivých míst si můžete přečíst v odkazech.

Zážitky současné české dobrovolnice Květy najdete na blogu YMCA.  Její video o EVS a EVS v YMCA Bournemouth má svém facebookovém profilu YMCA ČR.

EVS trvá 12 měsíců, a to od září 2018.

Jak se přihlásit? Projděte si pečlivě nabízené pozice. Zašlete svůj životopis v angličtině a motivační dopis pro konkrétní vybranou pozici na ymca@ymca.cz. Do textu e-mailu napište tři preferovaná dobrovolnická místa pro případ, že by nebylo možné vás na konkrétní vybranou pozici umístit. YMCA Bournemouth posoudí žádosti na základě motivace, angličtiny a zkušeností zájemců. Užší výběr dobrovolníků bude pozván k rozhovoru po Skypu. Přihlášky jsou otevřené do 23. 2. 2018!

Zdroj: ymca