Nabídka pro jednu dobrodružnou duši na EVS do Finska – přihlašování prodlouženo

Mládežnické centrum Vasatokka hledá jednoho dobrovolníka z České republiky na dlouhodobou Evropskou dobrovolnou službu ve Finsku! Pokud vás láká úžasná finská příroda, jste dobrodruhy tělem i duší a dokážete si představit strávit šest měsíců na finském severu, neváhejte se přihlásit.

Náplň aktivit

Náplní aktivit EVS bude práce v mládežnickém centru Vasatokka, ale dobrovolníci mohou pomáhat také v centru pro seniory a handicapované, ve škole nebo ve sportovním klubu. Hlavní náplní jejich práce bude především příprava a plánování indoorových a outdoorových volnočasových aktivit. Realizace aktivit bude probíhat za účasti zkušených členů organizace. Délka trvání projektu je 6 měsíců, začátek EVS připadá na polovinu června 2018.

O organizaci

Mládežnické centrum Vasatokka leží 10 km od vesnice Inari. Dobrovolníci budou mít k dispozici kola, jelikož v místě není hromadná doprava. Dobrovolníci budou bydlet v centru Vasatokka ve společném bytě.
Dalším pracovním místem je město Ivalo, vzdálené 50 km od Vasatokka. Tam budou dobrovolníci občasně vykonávat práci a bude jim zajištěno i ubytování.

Hlavními hodnotami organizace jsou rovnost, tolerance, multikulturalismus, respekt k přírodě a její ochrana, duševní a tělesné blaho. Tato organizace také pořádá různé školní tábory (i mezinárodního charakteru), školení či školy v přírodě.

Pokud vás nabídka této EVS zaujala, ztotožňujete se s hodnotami organizace, láká vás nádherná finská příroda, baví vás outdoorové sporty, rádi byste strávili šest měsíců v roce 2018 s dalšími dobrovolníky z různých zemí a získali tak cenné zkušenosti a neopakovatelné zážitky, neváhejte se přihlásit!

 

Svůj životopis a krátký motivační dopis v angličtině zašlete nejpozději do 16. 5. 2018 na adresu kancelar@mladiinfo.cz. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace k projektu.

Zdroj: Youth & Holiday Centre Vasatokka