Nabídka práce v Ratolesti Brno

RATOLEST BRNO o.s. vypisuje výběrové řízení na pozici koordinátora dobrovolnického centra. Nabízí práci na plný úvazek  minimálně po dobu projektu do dubna 2016.

Ratolest Brno, organizace,  která nabízí sociální služby dětem a mládeži, otevírá výběrové řízení s nástupem od 1.6.015.

Organizace pomáhá dětem a mladým lidem řešit potíže v rodině, ve škole, ve vztazích s vrstevníky i jejich okolím. Působína ně preventivně v oblasti drog, sexu, šikany a kriminality. Učí je, jak smysluplně trávit volný čas.

Jaká je pracovní náplň?

  • pracovat s dobrovolníky: propagace dobrovolnictví, nábor, pohovory se zájemci, školení dobrovolníků, organizace vzdělávacích akcí, metodické vedení a péče o dobrovolníky,
  • pracovat se spolupracujícími organizacemi: metodické vedení a konzultace v oblasti managementu dobrovolnictví,
  • administrativně a právně zajišťovat chod dobrovolnického centra, psát a koordinovat projekty,
  • pracovat na projektu Spouštíme lavinu dobrovolnictví: propojování firem a neziskových organizací za účelem realizace firemního dobrovolnictví, oslovování a komunikace s nimi.

Co je požadováno od zájemců o práci?

  • VŠ či VOŠ vzdělání humanitního směru (preferováno vzdělání a odbornou způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách)
  • výborné organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování,
  • aktivní a profesionální přístup, samostatnost,
  • zodpovědnost, pečlivost, kreativitu,
  • uživatelská znalost práce s PC, Internetem, programy Office,
  • trestní bezúhonnost,
  • zkušenosti s neziskovým sektorem a dobrovolnickou činností výhodou.

Co vám Ratolest nabídne?

  • práci, která je nejen smysluplná, ale také velmi kreativní a dynamická,
  • práci, kde je velký prostor pro seberealizaci a uplatnění svých nápadů,
  • práci v organizaci s dlouholetou praxí a zázemím,
  • možnost určovat si svou pracovní dobu,
  • příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu, supervizi.

Zaujala vás nabídka práce v Ratolesti Brno? Pak zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis nejpozději do 30. 4. 2015 do 12 hodin a to Mgr. Dagmar Štěpánkové na e-mail dagmar.stepankova@ratolest.cz.

Vybrané uchazeče organizace pozve na výběrové řízení 7. 5. 2015, které bude probíhat formou assessment centra. Vybraní uchazeči postupují do druhého kola.

Zdroj: Ratolest Brno