Pracuješ rád/a s mladými lidmi a baví Tě organizování volnočasových aktivit? Pokud ano, tahle nabídka EVS může být právě pro Tebe! 

Organizace KURO Hradec Králové má garantované 1 místo pro českého EVS dobrovolníka v hlavním městě Kypru – Nicosii po dobu 9 měsíců.

Projekt se jmenuje „Create your own world II“, je zaměřen na organizování volnočasových aktivit pro mladé lidi, s cílem pomoci jim najít různé kreativní způsoby trávení volného času. Dalším cílem projektu je pomoci mladým lidem v rozvoji dalších znalostí a schopností (např. hra na hudební nástroje, znalost cizích jazyků, tanec).
Dobrovolníkovi je z programu Erasmus+ proplaceno cestovné, kapesné, příspěvek na stravu, MHD, zdravotní pojištění. EVS je pro zájemce mezi 18 – 30 lety.

Přijímací organizací je Youth for Exchange and Understanding Cyprus (YEU), která má kancelář ve starém městě Nicosii. Dobrovolníci tam budou pracovat několik hodin denně a a pomáhat organizaci s denními aktivitami.

Datum a místo konání: 01. 07. 2015 – 31. 03. 2016, Nicosie, Kypr

Uzávěrka pro přihlášky: 18. 05. 2015

Více informací najdete na facebooku YEU nebo jejich webu. Pro další informace kontaktujte organizaci KURO Hradec Králové na evskuro@gmail.com