Na týden vysokoškolákem s CEVRO Institutem

Jste středoškolákem a uvažujete o studiu na vysoké škole? Přihlaste se do projektu Na týden vysokoškolákem 2017 pořádaným CEVRO Institutem a vyzkoušejte si vysokoškolské prostředí na vlastní kůži.

Již sedmý ročník vzdělávacího projektu Na týden vysokoškolákem je pořádaný soukromou vysokou školou specializující se na sociální vědy, CEVRO Institutem. Týdenní akce nabízí žákům posledních ročníků střední školy zúčastnit se přednášek a seminářů zaměřených především na oblast práva, ekonomie, politologie, bezpečnosti a mezinárodních vztahů. Cílem projektu je poskytnout středoškolským studentům možnost vyzkoušet si styl výuky na vysoké škole, seznámit je s různými sociálními obory a především jim pomoci při rozhodování v jejich budoucím směřování.

Fotka uživatele CEVRO Institut.
CEVRO Institut- Na týden vysokoškolákem. Autor: CEVRO Institut. Zdroj: facebook.com/CEVROInstitut

Na týden vysokoškolákem 2017

Vzdělávací projekt Na týden vysokoškolákem 2017 se tento rok koná od 20. do 24. února v prostorách vysoké školy CEVRO Institut.

Přihlášení do projektu i samotná akce je bezplatná.

Co získám?

  • Možnost zažít vysokoškolský styl výuky.
  • Nové přátelé, ale i kontakty z akademické sféry.
  • Informace a inspiraci při výběru budoucího oboru.
  • Certifikát absolventa, pokud se zúčastníte 24 hodin výuky (12 seminářů/přednášek) a napíšete závěrečný esej reflektující nabyté vědomosti.

Podmínky

Účastník projektu

  • má zájem o studium na vysoké škole,
  • musí být studentem třetího či maturitního ročníku střední školy,
  • musí získat povolení své střední školy, pokud se projekt nekoná v době jarních prázdnin.

Přihlášení

Přihlásit se můžete do 13. února 2017 zasláním přihlášky, která je volně stažitelná na stránkách projektu na emailovou adresu ondrej.kubovy@vsci.cz.

Více informací, krátké reporty z předchozích ročníků a zkušenosti účastníků můžete najít na webové stránce projektu Na týden vysokoškolákem.

Zdroj: CEVRO Institut – Na týden vysokoškolákem 2017