Na EVS do Srbska

BalkanIDEA je srbská organizace sídlící ve městě Nový Sad. Do svých řad organizace momentálně hledá posily v podobě dobrovolníků Evropské dobrovolné služby. Nepropásněte svou šanci strávit rok 2014 na Balkáně.

Organizace BalkanIDEA plánuje dva projekty Evropské dobrovolné služby. Pro první z nich se hledá dobrovolník na pomoc s PR. Úkolem dobrovolníka bude především fotoreportování činnosti organizace, tvorba webu a propagačních materiálů, překlady i realizace vlastního projektu. Druhý z projektů Cyber Pioneer se zaměřuje na prevenci kyber šikany. Dobrovolník se zapojí do přednášek a prezentací na dané téma, tvorby webových stránek a prostor bude také pro realizaci vlastního projektu.

Od dobrovolníků se očekává znalost angličtiny, základní uživatelské znalosti práce na PC a fotografie, schopnost práce v týmu i vlastní iniciativa.

Více informací o organizaci a její činnosti se můžete dozvědět zde.

Délka trvání obou projektů je 12 měsíců se začátkem v únoru 2014. Dobrovolník má hrazené ubytování, stravu, kapesné a 90 % cestovních nákladů. Jestliže se chcete dozvědět více o Evropské dobrovolné službě a podmínkách účasti, přečtěte si Mladiinfo průvodce.

Zájemci se mohou hlásit zde. Jestliže chcete, aby vaší vysílající organizací bylo Mladiinfo, kontaktujte koordinátorku Markétu – marketa@mladiinfo.cz.