Další ze zajímavých EVS projektů je tu! Tentokrát máte možnost vyrazit na dlouhodobou dobrovolnou službu do Srbska.

INEX-SDA aktuálně shání účastníky dlouhodobé dobrovolné služby v Srbsku. Jedná se o velice zajímavý projekt s názvem „Mix & Match – European dimension to national realities of voluntary service“. 

Projektu se bude účastnit celkem děvět dobrovolníků z odlišných států. Podmínkou je věk mezi 18 až 30 lety a výhodou je předešlá zkušenost s vedením nebo účástí na workcampu. Dobrovolníci stráví první dva a poslední měsíc v Bělehradě. Ostatní měsíce budou na odlišných místech v Sbrsku (Obrenovac, Nis, Sremski Karlovci, Kragujevac, Subotica, Krusevac), kde budou pomáhat v místních kancelářích zajišťujících vysílání dobrovolníků do zahraničí.

Jaké vás čekají aktivity?

Během projektu budete mít možnost se stát součástí partnerské oragizace v Srbsku a podpořit její fungování. Budete se podílet na organizaci rozličných mezikulturních aktivit, setkání, či zajišťovat přihlášky dobrovolníků.

Termín konání: 1. březen 2016 – 1. leden 2017

Jak se můžete přihlásit?

Stačí zaslat vyplněnou přihlášku a váš životopis na email: evs@inexsda.cz. INEX-SDA má nastarosti předvýběr kandidátů a partnerská organizace v Srbsku bude následně provádět pohovory.

Vice inforamcí o projektu a přihlašování najdete na těchto stránkách a na stránkách INEX-SDA

Logo INEXevs logo

Zdroj: www.inexsda.cz