Na den pod zem – dobrovolně do pražského podzemí

3.- 4.11.2018 NA DEN POD ZEM hledá parťáky. Staňte se součástí 3. ročníku netradiční akce a užijte si první listopadový víkend v pražském podzemí.

Co je Na den pod zem

Projekt Na den pod zem vás zavede do pražského podzemí a běžně nepřístupných míst a jednoduše vám poodkryje další tvář našeho krásného hlavního města. Třetí ročník této akce proběhne o víkendu 3. – 4. 11. 2018 po celé Praze.

Kvůli velkému zájmu každoročně rozšiřují organizátoři nabídku objektů i počty prohlídek, takže o to více nadšenců potřebují na zajištění akce.

Na den pod zem
Foto: Dobrovolník.cz

Hledají se nadšenci na zajištění akce

Organizátoři hledají kvalitní podporu týmu, na kterou se budou moci plně spolehnout v zajištění plynulého chodu akce v jednotlivých lokacích v rámci sobotního i nedělního programu. Ocení účast na obou dnech, ale důležité je být alespoň na jednom celém dni.

Vaším úkolem bude spolu s dalšími dobrovolníky / organizátory zajistit chod prohlídek na vybraném objektu: vyznačení místa konání v den akce, organizace skupin účastíků, podepsání nezbytných dokumentů s účastníky a doprovázení skupin na prohlídkách.

Odměnou vám vedle super zážitku bude i možnost nahlédnutí do běžně nepřístupných podzemních míst a drobný dárek jako poděkování.

Máte zájem? Pište na e-mail hr@nadenpodzem.cz

 

Zdroj: Dobrovolník.cz