Na besedu s Madeleine Albrightovou

Máme tu pozvánku na další zajímavou akci. Knihovna Václava Havla pořádá ve spolupráci s Filozofickou fakultou Univerzity Karlovy besedu na téma prezidentské volby v USA.

AKTUALIZACE:

Kapacita je již pro velký zájem naplněna. Ale nezoufejte, celou besedu můžete sledovat i v přímém přenosu ČT 24!

Přijďte besedovat na téma amerických prezidentských voleb, které jsou právě teď tématem No. 1 na poli mezinárodní politiky. Už 8. listopadu se v USA otevřou volební místnosti a Američané rozhodnou, kdo zvítězí v duelu Trump vs. Clintonová.

Hlavními hosty debaty budou první žena, která se stala ministryní zahraniční věcí ve Spojených státech, Madeleine Albrightová, a bývalý velvyslanec ČR ve Velké Británii a současný ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský.

Kde? Filozofická fakulta UK (nám. Jana Palacha 2, Praha)

Kdy? 11. listopadu 2016

V kolik hodin? Od 11:00 do 13:00.

Pro účast je nutná registrace na stránkách Knihovny Václava Havla.

 

Zdroj: FacebookKnihovna Václava Havla

Autor: Klára Š.

Studentka překladatelství ruského jazyka. A dál? Cestovatelský maniak, který nesetrvá dlouho na jednom místě ani v rámci rodné země. Milovník medvídků panda! Snílek, co touží projet Rusko po Transsibiřské magistrále a pochovat si medvídka koalu. (Ale to je Austrálie a tam jsou hadi. A těch se bojím). Někdo, kdo se v hlavě snaží udržet tři jazyky plus ten rodný. Milovník dobrého jídla a pití (ať už přípravy či konzumace). A do toho všeho někdo, kdo rád píše a dělí se o své rozumy. Tak to bych byla tak ve zkratce já.

Comments are closed.