Na 3 týdny dobrovolníkem v Estonsku

Evropský sbor solidarity přichází s novou dobrovolnickou výzvou. Vyjeďte na 3 týdny pomáhat do estonského centra mládeže a podílejte se na přípravě filmového festivalu. Přihlašování je otevřené do konce roku 2019.

Na 3 týdny dobrovolníkem v Estonsku

Na 3 týdny dobrovolníkem v Estonsku? Rakvere Avatud Noortekeskus je centrum mládeže, které pod záštitou ESC organizuje projekt s názvem „Unified Actions“. Tento projekt spojí celkem 12 dobrovolníků (6 mezinárodních a 6 dobrovolníků z Estonska).

Detaily projektu

Dobrovolnický projekt bude probíhat ve městě Rakvere na severovýchodě Estonska, a to od 20. ledna 2020 do 11. února 2020 celkem na 3 týdny. 

Hlavním cílem je podpoření aktivit centra mládeže a pomoc při organizaci filmového festivalu RGFF, který je největším festivalem pořádáným mládeží v Estonsku.

Dobrovolníkům budou uhrazeny podle pravidel ESC cestovní náklady, strava a ubytování v místní odborné škole, která je vybavena na krátkodobé pobyty. Dále dobrovolníci dostanou kapesné 4 € na den.

Jak se přihlásit?

Jedinými požadavky na dobrovolníky jsou věkové rozmezí mezi 18 a 30 lety a ochota účastnit se tohoto krátkodobého projektu. Výhodou je zájem o práci s mládeží nebo o natáčení filmů.

Na této webové stránce naleznete odkaz k přihlášení se na projekt. Registrace je otevřena do 30. prosince 2019

Zdroj: European Youth Portal

Nemyslíte, že tento dobrovolnický projekt je pro vás tou ideální příležitostí, na kterou čekáte? Uzávěrky se rychle blíží i na dlouhodobějších projektech například v Polsku nebo na Slovinsku.