Mladiinfo akce v květnu / May events at Mladiinfo

Konečně jsme se rozloučili s dlouhými zimními večery a s radostí vítáme jaro! Pojďme využít volný čas, který se nám naskytl. V tomto článku se dozvíte, co se tento měsíc děje v naší brněnské kanceláři. / Finally, we have said a lovely good-bye to the long winter. Spring is in the air! Find out what’s going on at Mladiinfo in Brno this month!

Anglický konverzační klub

V pořadí již šestý Think and Talk – anglický konverzační klub odstartuje7. 5. 2019 od 19 hodin v Brně. Tentokrát nás čeká příjemná změna prostředí. Setkáme se v parku Lužánky. Konverzační klub je vždy příležitost vzdělávat se neformální cestou a nebude tomu jinak ani na tomto. Je určen pro lidi všeho věku, kteří se chtějí zlepšit v angličtině a třeba se i něco nového dozvědět od ostatních účastníků.

Pro více informací o této události, klikněte na tento odkaz.

Turecký večer

Následující týden, 15. 5. 2019, vám turečtí dobrovolníci z Brna představí zemi, odkud pocházejí. Událost zdaleka nebude jen o kebabu, ale budete mít možnost ochutnat i další ukázky bohaté turecké kuchyně. Součástí večera bude také krátká prezentace zahrnující vtipná fakta o Turecku i cestovatelské tipy. Každý z vás je více než vítán. Tak dorazte, ať už plánujete letos dovolenou v Turecku nebo ne. Zajímavý tento večer bude každopádně!

Přijde si s námi užít večer, který se celý bude točit kolem této kouzelné, pestrobarevné země. Více informací naleznete na facebookové události.

Sledujte naše události, další přijdou brzy!

Foto: Archiv Mladiinfo ČR

English Conversation Club

Next week, we are going to have our sixth edition of Think and Talk Conversation Club but this time with a difference. It is going be at Luzanky Park and we will use a non-formal education method for people to involve in conversations.  This conversation club is for people of all ages who want to learn and improve their English speaking abilities.

For more information about this event, please click here!

Save the date and join our crew! We will be waiting for you at the entrance of Luzanky Building.

Turkish Evening

On 15th. of May,  The Turkish volunteers in town will have a special event about their country. This is not only going to be Kebab related but you will also have a chance to taste different pieces of the diverse Turkish cuisine. Furthermore, there will be a short presentation about the country with fun facts and travel tips! Everyone is more than welcome.

Come, enjoy and learn from the local people of this colourful country.

You can click here for more information.

Stay tuned, more events are on the way!

 

Autor: Enes. Překlad: Pavla