Piknik s Mladiinfo / Mladiinfo picnic

Léto už je skoro tady! Abychom to oslavili, pořádá Mladiinfo piknik a zve vás na něj. Čeká vás přátelská sportovní atmosféra a spousta dobrého jídla. Vezměte s sebou něco malého k jídlu nebo k pití a zastavte se za námi, každý je vítán.

Co je v plánu?

  • Sportovní aktivity: ať už jsi amatér, nebo profesionál, přijď si s námi užít frisbee, badminton, volejbal a další sporty.
  • Křídování: nakresli své největší sny na chodník, křídy budou k dispozici.
  • Pivní kvíz: otestuj své znalosti v oblasti piva a jeho původu.

Kromě toho bude piknik příležitostí potkat lidi z Mladiinfo ČR a zjistit více o tom, co všechno Mladiinfo vlastně dělá. Během pikniku se můžete dozvědět více o možnostech a příležitostech, které mladí lidé mají v České republice i v zahraničí, i o možnosti zapojit se do činnosti Mladiinfo. Těšíme se na vás!

Kdy: 25. červen 2016 od 18. hodin

Kde: park Lužánky, Brno

—————————————

Summer is almost here!

To celebrate it, Mladiinfo invites you to its super picnic.  Cheerful, sporty atmosphere and good food will be waiting for you. We invite you to join us with a little something to eat or drink. Everyone is welcome!

picnic 2

Planned activities

  • Sports activities: amateur or professional, come play with us frisbee, badminton or volleyball.
  • Chalk activities: come and draw your biggest dreams on the pavement, variety of colors will be available.
  • Beer quiz: people above 18 years old can come and test their knowledge of the origin of the most popular beers in the world

Moreover, it is an opportunity for us to present Mladiinfo CR and its mission. If you want to know more about international mobility, opportunities available for young people or possibilities of volunteering at Mladiinfo, we will be happy to talk to you!

When: 25th of June 2016 from 6pm

Where: Lužánky park, Brno