Mladiinfo na Jarmarku neziskovek

V pondělí 4. dubna se v Brně koná každoroční Jarmark neziskovek. Letos se opět akce zúčastní i organizace Mladiinfo. Jarmark je součástí festivalu Jeden svět, který v Brně probíhá od 29. 3. do 5. 4. 2016.

Celý program festivalu včetně doprovodných akcí je na webu festivalu.

Přijďte nás na Jarmark navštívit! Tereza a Holyanna, dvě Mladiinfo dobrovolnice, budou na stánku od 14:00 hodin, aby zodpověděly vaše dotazy a řekly vám vše, co vás bude zajímat o činnosti Mladiinfo a příležitostech a akcích, které vám nabízí. Jarmark se koná na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.

 

The next 4th of April, Mladiinfo will be present during the NGO Market at the Masaryk University in Brno. This event is organized as a part of the One World festival who will take place from 29th of March to 5th of April in Brno. If you want, you can discover the festival program in its entirety!

We invite you to visit us! Tereza and Holyanna, two volunteers of the association, will be present from 2pm at our beautiful stand. So, if you have questions or if you just want to learn more about us and our missions, it would be a pleasure to discuss with you.

We expect you with impatience… : )
JS_Brno16_FB_COVER (2)