Mladiinfo hledá ajťáka!

Hledáme šikovného, spolehlivého člověka, který převezme administraci infoportálu www.mladiinfo.cz a bude schopen samosatně a kreativně jej spravovat!

Jsi student IT oborů či nadšenec do programování a správy webu? Jsou ti blízké mládežnické projekty, chceš se posunout někam dál a vyzkoušet si jedinečnou pozici v rychle se rozvíjejícím sdružení? Chceš být součástí týmu, který dělá něco smysluplného?

Mladiinfo ČR je pobočka mezinárodní Mladiinfo organiazce, která si klade za cíl informovat a inspirovat zejména ale nejenom studenty o možnostech dobrovolnictví, vzdělávání, stáží či cestování. Naše práce spočívá zejména ve vyhledávání aktuálních příležitostí, vytváření online prostoru pro sdílení zkušeností a šíření povědomí o těchto oblastech. Chceme aby mladí lidí trávili svá nejlepší léta aktivně a smysluplně!

Náplň práce
Administrativní činnost ve wordpressu
Redaktorská činnost – úprava, psaní či vyhledávání článků
Grafická činnost – designe stránek a úpravy

Odměna
Plné členství v Mladiinfo týmu se všemi pravomocemi – budeš zkrátka u všeho!
Nové zkušenosti a praxe – i my se každý den učíme nové věci, neboť taková ta práce je
Možnost účasti na našich mezinárodních školeních a výcvicích
Všestranná podpora – od nás i dalších Mladiinfo sdružení

Pozice je zatím neplacená 🙂
Pozice vyžaduje přístup k internetu a minimálně 5 hodin týdně čas – jedná se o práci převážně z domova, v případě, že jsi z Prahy nebo Brna, kde máme prostory, bude to výhoda, ale není to nutné.

Kontaktujte nás zde: info@mladiinfo.cz