Mladiinfo ČR pořádá SWAP v Brně

English bellow! Po delší odmlce naše brněnská kancelář opět chystá SWAP! Vyměňte svoje staré věci za jiné a šetrně tak oživte svůj šatník.

Hromadí se vám doma věci, které jsou moc hezké či užitečné na to, aby skončily v popelnici, ale stejně už je nevyužijete? Tak čtěte pozorně! Brněnská kancelář naší organizace Mladiinfo ČR  pořádá prosincový SWAP otevřený všem. Sledujte naši Facebookovou událost!

Jak SWAP probíhá

Dva týdny před SWAPEM můžete do naší kanceláře nosit čisté oblečení, domácí potřeby, elektroniku, květiny, knihy,  časopisy, bižuterii a nepoužitou kosmetiku. Pro prvních deset lidí, kteří před SWAPEM donesou nějaké věci, máme nachystanou hezkou odměnu – poukaz na slevu 10 % do naší Knihovny věcí

Věci můžete nosit od pondělí 18. 11. 2019 do středy 4. 12. 2019. Vždy se, prosím, předem informujte na e-mailu kancelar@mladiinfo.cz nebo na telefonu +420 797 864 363 v kolik hodin daný den budeme k dispozici. Jak se k nám dostanete?

Náš tým potom všechno donesené oblečení roztřídí do příslušných kategorií, aby bylo pro vás snazší naleznout to, co se vám líbí.

Samotný SWAP se bude konat dne 4. 12. 2019 od 15:00 do 19:00 v našich prostorách. Přijít můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí. Věříme, že si něco hezkého odnesete domů!

Budete vítaní, i když nepřinesete nic na výměnu nebo jen něco přinesete, ale nic si neodnesete. Budeme moc rádi, když si s námi dáte kávu nebo čaj a příjemně popovídáme. Vstupné na akci je symbolické.

Foto: Priscilla du Preez, Unsplash

How does SWAP work?

Would you like to exchange your old stuff for a new one? Feel free to join our December SWAP in Mladiinfo ČR – Brno office. Follow our FB event!

SWAP is a great opportunity how to make an order in your closet, get rid of clothes you don’t get the chance to wear anymore and find new pieces for free. 

Bring your items (clean clothes, books, magazines, plants, unused cosmetics, bijouterie, household goods, and appliances) to our office any day between 18th November 2019 – 4th December 2019 (please check with us via email kancelar@mladiinfo.cz or tel. number +420 797 864 363 for updated opening hours). The first ten people who come to bring some things intended for SWAP get 10% discount to our Library of Things. Afterward, our team will sort all items from everyone into categories, so it will be easier to search for something you like.

On the 4th of December 2019 the SWAP starts! Come anytime between 3pm and 7pm to find some interesting and nice things for free! How to get here?

Feel free to come even though you don’t have any stuff to share or you just don’t want to bring your things without looking for anything new. The entrance fee is symbolic.

Foto: Phad Pichetbovornkul, Unsplash