Mistrovství ČR v autostopu

Cestovní kancelář JEDU.cz pořádá historicky první mistrovství České republiky v autostopu a vy můžete být jeho součástí. Najděte si parťáka, udělejte si týden v červnu čas a vyrazte z Prahy do Gibraltaru a zpět.

Závod začíná v pondělí 16. 6. v 8.00, předpokládaný návrat je od neděle 22. 6. do středy 25.6.2014. Závodu se může zúčastnit celkem 10 dvoučlenných, ideálně smíšených, posádek.

Účastníci pojedou co nejrychleji na Gibraltar a zpět s tím, že při cestě tam či zpět budou mít povinnost splnit 5 úkolů: vykoupat se v moři, vylézt na horu min. 1500 m vysokou, vyfotit se před prvoligovým stadionem, navštívit jeden hrad či zámek a vyfotit se se starostou nějaké obce na trase. Dále budou muset při cestě tam i cestě zpět udělat jednu povinnou 7 hodin dlouhou přestávku na spaní. Po dojezdu na Gibraltar zde stráví přesně 24 hodin a budou opět vypuštěni na cestu domů. Po celou dobu budou posádky online sledovány GPS lokátorem s tím, že jejich poloha, fotky a cestovatelské zážitky budou průběžně zveřejňovány na stránkách JEDU.cz a veřejnost bude moci pro jednotlivé posádky hlasovat.

Hodnocena bude jak rychlost, tak sympatie a plnění úkolů během cesty.

Vratné startovné činí 2000 korun. Bude plně vráceno při projetí trasy a vrácení GPS lokátoru.

Vítězové soutěže se mohou těšit na letenky v hodnotě 40 000, 30 000, 20 000 a 10 000 Kč.

Své přihlášky můžete zasílat na autostop@jedu.cz.

Více informací se dozvíte na webu soutěže.