LAST MINUTE: Missing Pieces – Erasmus+ školení na Slovensku

Hledáme jednoho účastníka z ČR na Erasmus+ školení Missing Pieces. Koná se od 25. 11. do 3. 12. 2017 na Slovensku. Skrze improvizaci ke schopnostem a dovednostem nezbytným pro nalezení práce, které v žádné třídě nezískáte. Parta mladých lidí z 12 zemí. Cestovné, ubytování a jídlo proplaceny. Přihlašování končí 10. 9. 2017!

Kde, kdy

25. 11. do 3. 12. 2017, 7 km od Bánské Bystrice, Slovensko

O co jde

Současný trh práce se pořád vyvíjí a mění a vyžaduje po mladých úplně jiné schopnosti než dříve. Dnes je potřeba umět riskovat, být proaktivní a vyvíjet vlastní iniciativu. Missing Pieces neboli chybějící články jsou ty schopnosti a dovednosti nezbytné pro nalezení práce, které v žádné třídě nezískáte.

Skrze improvizaci a divadlo na tomhle školení rozvinete svoji kreativitu, podnikavost a naučíte se, jak si najít svou vlastní cestu v bludišti pracovního trhu. Zároveň se poznáte nové lidi a kultury z regionu Višegrádu a zemí západního Balkánu.

Více o programu a cílech školení najdete ZDE.

Celé školení bude v angličtině.

Pro koho to je

24 účastníků z 12 zemí: Albánie, Bosna a Hercegovina, ČR, Černá Hora, Chorvatsko, Kosovo, Maďarsko, Makedonie, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko

Pro

  • Pracovníky s mládeží, mladé lídry, školitele, členy a dobrovolníky mládežnických organizací.
  • Lidi, kteří umí alespoň trochu anglicky.
  • Lidi, kteří se chtějí  naučit něco nového a zároveň přispět svojí troškou do mlýna.
  • Lidi, které si baví hrát a neformálně se vzdělávat.

Jak se přihlásit

Do 10. 9. 2017 vyplňte tuto elektronickou přihlášku. 

Jeden účastník z ČR bude vybrán do 20. 9. 2017.

POZOR! Pro přihlášení je potřeba mít vysílající organizaci. Pokud ji nemáte, můžete vyjet přímo přes Mladiinfo ČR. Napište Štěpánce na stepanka@mladiinfo.cz.

Pro jakékoliv další dotazy pište na missingpieces2017@gmail.com.