Microsoft NGO Awards 2018: Soutěž pro neziskové organizace

Microsoft NGO Awards si klade za cíl podpořit využívání technologií v neziskovém sektoru. Již potřetí se hledají příklady dobré praxe, které inspirují ostatní.

Soutěž Microsoft NGO Awards 2018 vyhlašuje Sdružení VIA v rámci programu TechSoup Česká republika ve spolupráci se společností Microsoft. Sdružení VIA se svými aktivitami snaží o to, aby technologie byly snadno a smysluplně využívány k podpoře společensky prospěšných činností, čímž se zasazuje o profesionalizaci a růst nestátních neziskových organizací.

Vzděláváte děti či seniory v IT? Přišli jste na inovativní řešení týmové spolupráce? Vyvinuli jste neotřelou webovou aplikaci? Svůj příběh můžete přihlásit do 9.3.2018.

Soutěž je určena českým neziskovým organizacím a je rozdělena do tří kategorií:

  • Vnější dopad
  • Organizační rozvoj
  • Výjimečný příběh

Z každé kategorie vybere odborná porota několik nominovaných, ze kterých vzejdou 3 vítězové. Vyhlášení vítězů proběhne 4. 4. 2018 v prostorách společnosti Microsoft v rámci konference Neziskovka 4.0.

Výherci se mohou těšit na tablet, voucher v hodnotě 10 000 Kč na software z nabídky TechSoup, roční digitální předplatné Hospodářských novin, bezplatné členství v A-CSR a další ceny.

V předchozím ročníku byly oceněny organizace Domov Sue Ryder s příběhem „Za babičkou na cloudu“, Tamtamy s příběhem „Skype bez bariér“ a Aplikace Záchranka.

Více informací najdete na www.techsoup.cz/ngoawards nebo vám je může poskytnout Klára Pantůčková, klara.pantuckova@sdruzenivia.cz.

 

Zdroj: techsoup.cz/ngoawards