Mezinárodní svaz mládeže vás zve na své akce

Mezinárodní svaz mládeže vás zve na Mezinárodní vzdělávací veletrh a Studentský ples dne 24.3.2015 na Žofíně.

Mezinárodní studentský svaz pořádá dne 24.3.2015 dvě akce, a to Mezinárodní vzdělávací veletrh a Studentský ples.

poster

 

Mezinárodní vzdělávací veletrh:

Dne 24.března 2015 v paláci Žofín bude probíhat od 11:00 do 15:00 International Educational Fair – Mezinárodní Vzdělávací Veletrh.

Studenti budou mít možnost se setkat osobně s představiteli světoznámých univerzit a jazykových škol, a z „první ruky“ dostat nejdůležitější informace o studijních programech, praxi, speciálních nabídkách, grantech a nových možnostech vzdělávaní nejen v zahraničí, ale i v České republice.

Vzhledem k omezené kapacitě míst pro účast na tomto Vzdělávacím veletrhu, je potřeba, aby se všichni zájemci včas zaregistrovali na webu http://megaakce.com/workshop-reg.php.

Po registraci následně dostanete potvrzení na email, který si vytiskněte, což je automaticky vstupenkou na tento veletrh.

Mezinárodní studentský ples:

Ples je největším a nejprestižnějším plesem mezi studenty a univerzitami Prahy, který se pořádá již čtvrtý rok a bude zahájen 24. března 2015 v historickém paláci Žofín.

Hlavním organizátorem plesu je Mezinárodní Svaz Mládeže, který již několik let pořádá velké události zaměřené na rozvoj kulturních, vzdělávacích, sportovních, humanitárních a dalších důležitých akcí pro navázání kontaktů mezi studenty z různých zemí světa.

Pro více infromací klikněte zde.

Zdroj: http://megaakce.com/