Získejte Mezinárodní cenu vévody z Edinburgu

Chcete se rozvíjet a získat dovednosti, které budete moct uplatnit v budoucím životě a v práci? Zapojte se do prestižního vzdělávacího programu nazvaného Mezinárodní cena vévody z Edinburgu (DofE) a přidejte se k více než 8 milionům úspěšných absolventů napříč 140 zeměmi světa!

Program DofE vám pomůže zdolat výzvy, které by jste chtěli překonat a splnit si sny, které máte. V DofE se budete dlouhodobě a pravidelně věnovat aktivitám ve čtyřech oblastech: rozvoj talentu, dobrovolnictví, sport a dobrodružná expedice. Budete mít podporu svého vedoucího, který vám pomůže stanovit si cíle v jednotlivých oblastech programu.

Na konci vás čeká skvělý pocit z dosaženého úspěchu, posunutí hranic toho, co dokážete, získání nových zkušeností, zážitků a kontaktů.  Odměnou za vaše úsilí bude i prestižní certifikát – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu – který vám předají významné osobnosti z České republiky nebo Velké Británie, a který vám může pomoci k přijetí na vysokou školu nebo do vysněného zaměstnání.

Ilustrační foto. CCo Creative Commons. Autor: silviarita. Zdroj: pixabay.com

Jak začít?

Do programu se zapojíte dobrovolně, prostřednictvím jednoho z certifikovaných místních center DofE po celé České republice. V každé takové instituci pak je k dispozici vedoucí DofE (pedagog, vedoucí kroužku atd.), který vám se začátkem pomůže.

Druhou možností je zapojit se pomocí tzv. virtuálního lídra, a to v případě, pokud se žádné místní centrum poblíž vašeho bydliště nenachází. S vedoucím budete v tomto případě komunikovat především prostřednictvím elektronické komunikace nebo telefonu.

Místní centrum nacházející se poblíž vašeho bydliště najdete na mapě zde, pak stačí jenom oslovit kontaktní osobu. V případě, že nebydlíte v blízkosti žádného místního centra DofE, vyplňte tenhle formulář. Po odeslání formuláře vás kontaktuje váš nový virtuální líder.

Kontakt:

Pokud budete mít další otázky nebo si s něčím nebudete vědět rady, napište do národní kanceláře DofE na e-mailovou adresu info@dofe.cz nebo zavolejte na číslo +420 606 045 160.

Zdroj: dofe