Mentoringový program Amigo hledá nové mentees

Chceš objevit nové mimoškolní aktivity? Nevíš si rady s time managementem a chtěl/a bys objevit nové směřování? S tím vším a mnohem víc ti může pomoct mentoringový program Amigo ProStředoškoláky.

Jak mentoringový program probíhá?

V lednu začíná další ročník programu, ve kterém máš možnost půl roku spolupracovat s mentorem, kterého si vybereš. Mentoři jsou bývalí účastníci soutěže Středoškolák Roku, kteří již studují na vysoké škole a poradí ti tedy se vším, co se týká možností a perspektiv v jejich oboru. Ať už se zajímáš o umění, matematiku nebo biologii, určitě najdeš oborově blízkého mentora. Program probíhá od února do května a můžeš se těšit na on-line či off-line setkání s mentory, ale i dalšími mentees.

mentoringový program
Kdo z těchto amigos bude tvým novým mentorem nebo novou mentorkou? Zdroj: Facebook ProStredoskolaky.cz

Na co se můžeš během programu těšit?

Mentor ti rád poradí se vším, co bude v jeho/jejích silách – od receptu na sýrovou omáčku až po možnosti osobnostního růstu. Během schůzek se můžeš těšit na téma organizování času, psychického wellbeingu, soft skills a mnohých dalších. Chceš rozjet vlastní projekt? Mentor ti pomůže s jeho realizací a předá ti své cenné zkušenosti 

Jak se můžeš zapojit?

Přihlašování do nového ročníku bude otevřeno začátkem ledna, přihlašovací formulář bude zveřejněn na webových stránkách. 

Zde si také můžeš přečíst více detailů o programu a vyhlédnout si svého mentora.