Mediální kemp v Norimberku na prodloužený říjnový víkend

Zajímáš se o mediální krajinu a není ti lhostejná naše společnost? Pojeď společně s dalšími mladými lidmi z Česka i Německa na mediální kemp v Norimberku, kde v říjnu společně strávíte prodloužený víkend, a podíváte se pod pokličku současného stavu médií.

Můžu se kempu účastnit?

Účastnit se můžeš, pokud je ti mezi 16 a 26 lety. Akce bude simultánně tlumočena, takže nemusíš mít strach, pokud bys německému přednášejícímu zrovna něco nerozuměl/a. 

Kolik mě bude akce stát?

Nic! Program celé akce hradí pořadatel TANDEM, který můžeš znát jako koordinační centrum pro Česko a Německo.

Ilustrační foto. Zdroj: pixabay.com

Co se bude v Norimberku dít?

Mediální kemp v Norimberku se dotkne stále aktuálních témat jako je manipulace v mediálním prostoru, fake news a budoucnost médií. Jaká média potřebují mladí lidé? Kromě přednášek a workshopů od mediálních odborníků na tebe čeká i kreativní část programu. Naučíš se, jak média využít prakticky: jak vytvořit podcast, točit videa, nebo si vést blog. Navíc se seznámíš se svými vrstevníky nejen z Čech, ale i z Německa.

Podrobný program si můžeš pročíst na informačním letáčku.

Kdy a kam na kemp pojedu?

Mediální kemp se koná na konci října, 28. 10. (čtvrtek, příjezd po obědě) – 31. 10. 2021 (neděle, odjezd po snídani) v německém městě Norimberk.

Dobře, už vím, že chci na mediální kemp v Norimberku jet! Přihlásit se můžu jak?

Na kemp se můžeš přihlásit pomocí formuláře. Uzávěrka přihlášek je již příští týden, 27. 9. 2021, tak se svým rozhodnutím moc neváhej.

 

Zdroj informací: tandem-org.cz

 

Máš energii, kterou bys chtěl/a zužitkovat na dalším projektu? Co takhle výměna mládeže v Česku, jež pořádá Mladiinfo? V našem článku se dočteš víc!